Ana sayfa

Ningbo Diya Industrial Equipment Co., Ltd.

şirket Profili

Ningbo Diya Endüstriyel Ekipmanlar Ltd.Şti 2010 yılında kuruldu。

 

Yalın üretim ve yeniden katlama, akıllı lojistik planlama, Otomatik üretim konusunda profesyonel ve entegre üretici ve tedarikçiyiz. 10000 metrekarelik alanı kaplayan firmamız, kurulduğundan beri sürekli olarak yalın üretim ekipmanlarının tek elden hizmetini sağlıyoruz.

Yalın esnek üretim hattı, yalın boru çalışma masası, yalın boru devir arabası arabası, raf sistemi ve diğer esnek atölye ekipmanlarını profesyonelce tasarlıyor, üretiyor ve tedarik ediyoruz.

Üretimin daha iyi yürütülmesini sağlamak, verimliliği ve değeri artırmak için otomatik bölüm, akıllı lojistik bölüm departmanları kurduk.Şimdi, müşterilerin çeşitlendirdiği talepleri tam olarak karşılayan otomatik boru hattı ekipmanı serisi tasarlıyor ve tedarik ediyoruz.

 

Şirketimiz geliştirme, müşteri yüce ve inanç fikrine bağlı kalarak, içtenlikle sizinle el ele işbirliği yapmak, birlikte büyümek, daha iyi bir gelecek yaratmak istiyoruz.

 

Şirketimizin vizyonu, tek noktadan kariyer platformu sağlayan şirket kadrosu ile eğlenmektir.Sektörün faydalarını yükseltmek görevimizdir, yalın üretim ve ilgili ekipmanların önde gelen küresel rekabetçi istasyonu olmak istiyoruz.

 

Şirket ruhu: inanç temeldir ve yenilik ruhtur.

 

Tel: +86 15757861864, E-posta: hsm@cn-diya.com

Çin Ningbo Diya Industrial Equipment Co., Ltd. şirket Profili 0

 

Çin Ningbo Diya Industrial Equipment Co., Ltd. şirket Profili 1

Çin Ningbo Diya Industrial Equipment Co., Ltd. şirket Profili 2

Çin Ningbo Diya Industrial Equipment Co., Ltd. şirket Profili 3

Çin Ningbo Diya Industrial Equipment Co., Ltd. şirket Profili 4

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Ningbo Diya Endüstriyel Ekipmanlar Ltd.Şti 2010 yılında kuruldu.

Biz profesyonel ve entegre üretici ve yalın üretim ve remolding tedarikçisi, akıllı lojistik planlama, Otomatik manufacturing.Our şirket 5000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır, kurulduğundan beri sürekli yalın üretim ekipmanlarının tek elden servisini tedarik ederiz.

Biz profesyonelce tasarım, üretmek ve yağsız esnek üretim hattı, yağsız boru çalışma masası, yağsız boru ciro sepeti arabası, raf sistemi ve diğer esnek atölye ekipmanları tedarik.

Üretimin daha iyi yapılmasını sağlamak, verimliliği ve değeri arttırmak için otomatik bölüm, akıllı lojistik bölümü bölümleri kurduk.Şimdi tamamen müşterilerin buluştuğu talepleri çeşitlendiren otomatik boru hattı ekipmanları dizisi tasarlayıp tedarik etmekteyiz.

Firmamız gelişme fikrine bağlı kalarak, müşteri yüce ve inanç, içtenlikle elle elle işbirliği yapmak, birlikte büyümek, daha iyi bir gelecek yaratmak istiyoruz.

Firmamızın uzak vizyonu, tek kademeli kariyer platformu sunarak şirket kadroları ile birlikte yaşamaktır. Bu, sanayi yararlarını arttırmak görevimizdir, yalın üretim ve ilgili ekipmanların önde gelen küresel rekabet istasyonu olmak istemektedir.

Şirket ruhu: inanç vakıftır ve yenilikçilik ruhtur.

Ningbo Diya Industrial Equipment Co., Ltd. Ningbo Diya Industrial Equipment Co., Ltd. Ningbo Diya Industrial Equipment Co., Ltd. Ningbo Diya Industrial Equipment Co., Ltd. Ningbo Diya Industrial Equipment Co., Ltd. Ningbo Diya Industrial Equipment Co., Ltd. Ningbo Diya Industrial Equipment Co., Ltd. Ningbo Diya Industrial Equipment Co., Ltd. Ningbo Diya Industrial Equipment Co., Ltd. Ningbo Diya Industrial Equipment Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : Diya

No. Çalışanları : 100~150

Yıllık satış : 10000000-20000000

Yıl kurulan : 2010

İhracat p.c : 30% - 40%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Ningbo Diya Industrial Equipment Co., Ltd. Sertifikalar Çin Ningbo Diya Industrial Equipment Co., Ltd. Sertifikalar