Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ 28 mm lean pipe ] eşleşme 74 Ürünler.
28mm Tüp Oksidasyon Patlatma Bağlamak İçin Alüminyum Yalın Boru Konektörü
| tip: | Konektör dış tipi 45 ° |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |
Depo Üretimi İçin Hafif Yalın Tüp Bağlayıcı Kumlama Yüzeyi
| Türü: | Genel Bağlayıcı Doubel |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımı ADC12 |
| Yüzey: | kumlama |
Hassas Oksidasyon Patlatma Alüminyum Boru Bağlantı Parçası
| tip: | Konektör Parçası |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |
Ce Sertifikası Dikişsiz 28mm Kaplamalı Pe Yalın Tüp
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Bölüm şekli: | yuvarlak |
| Dış çap: | 28 mm |
310 304 Paslanmaz Çelik Kaynaklı Dikişsiz Yalın Boru 28mm Çap Yuvarlak Kesit
| Yüzey: | PE kaplı |
|---|---|
| teknik: | Soğuk Haddelenmiş |
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
GB Standartlı Lojistik Plastik Kaplı Boru Çelik / Demir Malzemesi
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
Yuvarlak Kaplı Çelik Boru, Polietilen Kaplı Çelik Boru Ayarlı Boyut
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Kararlı Yapı Plastik Kaplı Çelik Boru 28mm Çap ISO9001 Sertifikası
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı borusu, Bahçe borusu ve dekorasyonu için |
| Çapı: | 28mm |
DYE28-21 High Quality Stainless Steel Bolts Swing Hinge Screw Articulated Bolt
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| kafa kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | kadın ve erkek |
Çok Renkli Plastik Kaplı Çelik Boru Parlak Yüzey Yuvarlak Şekli Dekorasyon İçin
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |

