Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ 28mm lean pipe ] eşleşme 474 Ürünler.
DYJ43-A15 Sıcak Satış Alüminyum Boru Bağlantısı Alüminyum Alaşım Bağlantısı OD 43mm Alüminyum Boru için 90 Derece
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Kafa Kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
Ağır Sanayi Handpush Tote Sepeti Beyaz Yalın Boru Arabası
| certification: | ISO9001 |
|---|---|
| Kullanım: | atölye, lojistik |
| Boru çapı: | 28mm |
DY-32 Elektrikli silah sabitleme koltuğu
| Malzeme: | Plastik |
|---|---|
| Ürün Adı: | Elektrikli tabanca sabitleme koltuğu |
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |
Metal Yalın Boru Bağlantı Parçası, Soğuk Kaynaklı Boru Destek Kelepçesi Paslanmaz
| Uygulama: | boru klipsi ve kelepçe |
|---|---|
| Malzeme: | Metal veya plastik |
| Boyutu: | çap 28mm yalın boru için |
Hassas Oksidasyon Patlatma Alüminyum Boru Bağlantı Parçası
| tip: | Konektör Parçası |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |
M6*20 Alüminyum birleşik boru armatürleri ile vida ve fındık dönen dönen bağlantı
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Kafa Kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
Geri Dönüşüm Metal Paslanmaz Boru Kelepçesi Parlak Yüzey Uzun Hizmet Ömrü
| Uygulama: | boru klipsi ve kelepçe |
|---|---|
| Malzeme: | Metal veya plastik |
| Boyutu: | çap 28mm yalın boru için |

