Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ 28mm lean tube pipe ] eşleşme 419 Ürünler.
HJ-4 Güçlü Yapılı Metal Boru Eklem Yerleri 28mm Yalın Boru İçin
| Ürün Adı: | Yalın boru konnektörü/metal bağlantılar |
|---|---|
| Malzeme: | SPHC |
| Kalınlığı: | 2,3 mm |
28MM PE / ABS kaplı çelik boru borusu metal esnek boru iş masası için
| Malzeme: | Çelik+PE/ABS+Sıcak tutkal |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yalın boru |
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |
DYJ28-A10 28mm Alüminyum Yalın Tüp Bileşiği Yüksek Hassasiyet Alüminyum Alaşım Paralel Sabit Bileşik
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
Raf Sistemi için 28mm PE Abs Kaplı Yalın Tüp
| uzunluk: | 4000mm |
|---|---|
| Kelime: | Yalın Boru |
| Malzeme: | PE / ABS Kaplı çelik yağsız boru |
28mm Sıvı Çubuk Sıvı Çubuk İş Yastığı için PE / ABS Kaplı Çubuk
| Malzeme: | Çelik+PE/ABS+Sıcak tutkal |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yalın boru |
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |
Fabrika Doğrudan Satış Hj-9 Krom Kaplamalı Boru Bağlantı Elemanı / Boru Eklem / 28mm Boru İçin Metal Kelepçe
| Ürün adı: | Sıvı boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | SPHC |
| Ağırlık: | 135g |
28mm Korozyona Dayanıklı Alüminyum Ters Engelleyici, Lean Boru Tamir Kelepçesi Üzerine Kolay Montaj İçin
| Teknik: | döküm |
|---|---|
| Kafa Kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
28mm Tüp Oksidasyon Patlatma Bağlamak İçin Alüminyum Yalın Boru Konektörü
| tip: | Konektör dış tipi 45 ° |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |
DYE28-30 Yükseklik Düzenleyicisi OD28mm Alüminyum Yalın Tüp için
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Kafa kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | kadın ve erkek |
Kalınlığı 2.3mm HJ-2 OD 28mm Lean Pipe Warehouse Modular Sistemi için Chrome kaplamalı Metal Boru Bağlantısı
| Ürün adı: | Sıvı boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | SPHC |
| Ağırlık: | 220 g |

