Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ 28mm tube joint connector ] eşleşme 238 Ürünler.
DYE28-2817 Çelik Boru Alüminyum Dış Çap 28mm Lean Boru Açı Bağlantısı
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Kafa kodu: | Yuvarlak |
| Connection: | female and male |
DYE28-16 Aluminum Tube Convex Guide Wheel for OD 28mm Aluminum Lean Pipe
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| kafa kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | kadın ve erkek |
Endüstriyel boru armatürleri için kolay montajlı korozyona dayanıklı 28 mm alüminyum boru eklemi
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Kafa Kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
Elektroforez Siyah Metal Boru Bağlantı Elemanları, Dişi Boru Ekleme Sistemi
| Malzeme: | Demir metal |
|---|---|
| Boyutu: | yalın boru çapı 28 mm için |
| Renk: | siyah veya müşterinin ihtiyacı |
Alüminyum Yalın Boru İçin Paralel Tezgah Alüminyum Boru Bağlayıcı
| tip: | paralel konektör |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |
310 304 Paslanmaz Çelik Kaynaklı Dikişsiz Yalın Boru 28mm Çap Yuvarlak Kesit
| Yüzey: | PE kaplı |
|---|---|
| teknik: | Soğuk Haddelenmiş |
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
28mm boru konektörü için alüminyum ince boru montaj aksesuarları
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Garanti: | 1 yıl |
OD 28mm Lean Pipe Accessory Lean Tube End Cap Alüminyum yuvarlak boru metal fiş
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Kafa kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | kadın ve erkek |
Anti Korozyon Yalın Boru Bağlayıcı Demir Metal Siyah Renkli Dört Fazlı Stil
| Malzeme: | Demir metal |
|---|---|
| Boyutu: | yalın boru çapı 28 mm için |
| Renk: | siyah veya müşterinin ihtiyacı |
Arabası Yalın Tüp Konektörü / Metal Boru Eklemleri Hafif Kumlama Yüzeyi
| tip: | Bağlayıcı dış tip 90 ° |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |

