Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ 28mm tube joint connector ] eşleşme 215 Ürünler.
DYE28-L37D China Aluminum Lean Pipe Sliding Fitting Fasteners OD28 Tube Joint Steel Pipe Sleeve
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| kafa kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | kadın ve erkek |
HJ-1 Elektrophoresis Black Connector 28 mm ince boru için
| Menşe yeri: | ZheJiang, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | DY128 joints for od28mm lean tube |
| Model numarası: | od28mm yağsız boru için bağlantılar |
Alüminyum Alaşımlı Acd 12 Yalın Boru Bağlantı Parçası Kumlama Yüzey İşlemi
| tip: | Konektör Parçası |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |
Boru Sistemi İçin Küçük İç Tip 90 ° Alüminyum Alaşımlı ADC12 Yalın Boru Konektörü
| tip: | Konektör İç tip 90 ° |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |
28mm Tüp Oksidasyon Patlatma Bağlamak İçin Alüminyum Yalın Boru Konektörü
| tip: | Konektör dış tipi 45 ° |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |
H-14 Siyah Elektroforezli İnce Boru Konnektör Bağlantısı 28mm 28mm İnce Boru İçin
| Ürün adı: | Sıvı boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | SPHC |
| Kalınlık: | 2,3 mm |
DYJ28-B04 Basic Lean Pipe Connection Joint for 28mm Lean Pipe Connection
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Menşe yeri: | ZheJiang, Çin |
DYE28-07 OD 28mm Boru Bağlantı Elemanı Çift Boru Hareketli Eklem Menteşe Eklem Tezgah İçin
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Kafa kodu: | Yuvarlak |
| Connection: | female and male |
DYJ28-A01 OD28 Alüminyum Yalın Tüp Profili Bağlayıcı Tüp Endüstriyel Aksesuar
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
Dış Tip Alüminyum Boru Konnektörü Çoklu Konnektör DYJ-A01
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Menşe yeri: | ZheJiang, Çin |
| Teknikler: | Döküm, Dövme |

