Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ abs lean tube pipe ] eşleşme 132 Ürünler.
Yuvarlak H2810 PE kaplı renkli çelik ince boru / özel uzunluk 4 M olan ince borular
| Malzeme: | Çelik+PE/ABS+Sıcak tutkal |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yalın boru |
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |
Atölye Masası için Renkli Kaplamalı Yalın Tüp Anti Statik Özel Boyut
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı borusu, Bahçe borusu ve dekorasyonu için |
| Çapı: | 28mm |
Atölye Tablosu İçin Renkli Kaplamalı Yalın Boru Anti Statik Müşteri Boyutu
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı borusu, Bahçe borusu ve dekorasyonu için |
| Çapı: | 28mm |
Worshop Rack Yalın Boru Yuvarlak Şekil 28mm Çap ISO9001 Sertifikası Yalın
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Tote Cart Lean Tube Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik PE Lojistik İçin Kaplamalı
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
Renkli Yalın Tüp PE Kaplamalı Boru 0.8 - Eklemlere Bağlı 2.0mm İncelik
| Malzeme: | çelik Q195 |
|---|---|
| Yüzey: | PE kaplı |
| Teknik: | Haddelenmiş Soğuk |
Diametri 28mm Renkli PE / ABS Kaplı Kaizen Çelik Eğimli Montaj Çalışma Masası için Eğimli Boru / Tüp
| Malzeme: | Çelik+PE/ABS+Sıcak tutkal |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yalın boru |
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |
ISO9001 Standardı ile Siyah Çelik Esnek Yalın Tüp PE Kaplı OD 28mm
| Malzeme: | CPE + SPCC-HR |
|---|---|
| Ürün adı: | pe kaplı esnek kaizen tüpü Çelik yalın boru |
| Renk: | siyah |
OD 28mm Connector Flexible Pipe Lean Tube ile ince boru
| Malzeme: | Çelik+PE/ABS+Sıcak tutkal |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yalın boru |
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |
Tote Cart için PE Kaplı Renkli Yalın Boru Paslanmaz 2.0mm Kalınlık
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |

