Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ aluminum lean pipe for shelving ] eşleşme 63 Ürünler.
Profesyonel Turuncu Yalın Boru Harmanlı Rulo Bar PE / ABS Kaplı ISO Standardı
| Malzeme: | çelik Q195 |
|---|---|
| Yüzey: | PE kaplı |
| Teknik: | Haddelenmiş Soğuk |
Endüstriyel PE Kaplamalı Yalın Boru Soğuk Haddelenmiş 0.8 - 2.0mm Kalınlık ISO9001
| Yüzey: | PE kaplı |
|---|---|
| Teknik: | Haddelenmiş Soğuk |
| Kalınlığı: | 0.8-2.0mm |
6063 Alüminyum 3. nesil yalın boru taban aksesuarı için kum püskürtme yüzeyi ile tek parça taban
| Ürün Adı: | Tek parça Taban |
|---|---|
| Malzeme: | 6063 |
| Renk: | Gümüş |
Üçüncü nesil 6063 Alüminyum Çubuk Fittings için kum püskürtme yüzeyi ile sabitleme montajı
| Malzeme: | 6063 |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Yüzey İşlem: | kumlama |
Silindirik Profil Alüminyum Alaşımlı Boru OD 43mm / Depo Raf Yalın Borusu
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| Yüzey: | Kumlama |
| Uygulama: | depolama için raf sistemi |
Montaj Rafları için ABS 28mm Esnek Yalın Kaplamalı Boru
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Bölüm Şekli: | Yuvarlak |
| Dış çap: | 28 mm |
Atölye Depolama Raflarını Birleştirmek İçin Esnek Kaplamalı Çelik Yalın Boru Borusu
| Standart: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve Demir |
| Yüzey: | PE plastik kaplı |
Yalıtımlı Boru ile Beyaz Endüstriyel Boru Rafı, Atölye Boru Depolama Sistemleri
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Çapı: | 28mm |
| Malzeme: | yağsız boru, makaralı yol |
PE Kaplı FIFO Depolama Raf Sarı Yalın Boru Ağır Palet Rulo Raf
| Renk: | Sarı |
|---|---|
| Çapı: | 28mm |
| Malzeme: | yağsız boru, makaralı yol |
Metal Boru Bağlantı Parçalarını Geri Dönüşüm Çekici, 6 Fazlı Galvaniz Köşe Borusu Bağlantı Parçası
| Renk: | parlak kaplamalı krom veya galvanizli |
|---|---|
| Stil: | 2,3,4,5,6 faz |
| Malzeme: | demir ve metal |

