Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ aluminum lean pipe profile ] eşleşme 219 Ürünler.
Rack ve Karakuri Sistemi için Güçlü Yapı Alüminyum Eğik Boru Profili
| Menşe yeri: | zhejiang çin |
|---|---|
| Teslim süresi: | 12-15 gün |
| şekli: | Yuvarlak |
DY Profil Alüminyum Sıvı Boru Tüpü OD 28mm Alüminyum Alaşım Sıvı Boru Sistemi için
| Ürün Adı: | Alüminyum alaşımlı yalın boru |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
| Boyut: | 28mm |
Alüminyum Lean Boru Karakuri Kaizen Depolama Rafı DY28-06A Dubleks Genel Alüminyum
| İsim: | Alüminyum Engelleme Kenarı |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey İşlem: | kumlama, mat |
Rulo Dalga Formu Çubuğu Alüminyum Boru Karakuri Kaizen Depolama Rafı
| İsim: | Makaralı Dalga Formu Çubuğu |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey İşlem: | kumlama, mat |
Alüminyum Yalın Boru Karakuri Kaizen Roller Dairesel Çubuk
| İsim: | Makaralı Dairesel Çubuk |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey İşlem: | kumlama, mat |
6063-T5 Endüstriyel Uygulamalar için Kumla Mat Yüzeyli ve 4m Uzunluklu Alüminyum Sıvı Boru
| İsim: | T-şekilli Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey İşlem: | kumlama, mat |
DY28-04A 6063-T5 Alüminyum İnce Boru, Endüstriyel Uygulamalar için Kumlama Mat Yüzey ve 4m Uzunluk
| İsim: | DY28-04A Tek Taraflı Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey İşlem: | kumlama, mat |
DY28-07A Alüminyum Boru 6063-T5 Malzeme, Kumlama Mat Yüzey ve Yalın Çözümler için 4m Uzunluk
| İsim: | DY28-07A Genel Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey İşlem: | kumlama, mat |
Endüstriyel Uygulamalar için Kumlama Mat Yüzeyli ve 4m Uzunluğunda 6063-T5 Malzemesi Alüminyum Boru
| İsim: | Genel Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey İşlem: | kumlama, mat |
43mm 6063-T5 Alüminyum yalın boru kum püskürtme mat yüzey ve endüstriyel uygulamalar için 4m uzunluğu ile
| isim: | DY43-01A Genel Çerçeve |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey işleme: | kumlama, mat |

