Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ aluminum lean pipe workbench ] eşleşme 157 Ürünler.
DYJ43-B01 Üreticisi Doğrudan İç Bağlantı Alüminyum Eğri Boru Çalışma Masa Alüminyum Boru Bileşi
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Kafa Kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
Factory Direct Sale DY28-01A General Aluminum Lean Pipe Alloy Metal Tubes for Workbench
| isim: | DY28-07A Genel Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 400 g/m |
Alüminyum Lean Boru Karakuri Kaizen Depolama Rafı DY28-06A Dubleks Genel Alüminyum
| İsim: | Alüminyum Engelleme Kenarı |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey İşlem: | kumlama, mat |
DY19-01A Genel Çerçeve Alüminyum Yapısal Boru Alüminyum Lean Borular Tezgah İçin
| Name: | general frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 200g/m |
Alüminyum Alaşım Yuvarlak Esnek Borular Alüminyum Eğri Borular Çalışma Masaları İçin
| Adı: | T yuvası çerçevesi |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/B: | 640 g/m |
Rulo Dalga Formu Çubuğu Alüminyum Boru Karakuri Kaizen Depolama Rafı
| İsim: | Makaralı Dalga Formu Çubuğu |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey İşlem: | kumlama, mat |
Alüminyum Yalın Boru Karakuri Kaizen Roller Dairesel Çubuk
| İsim: | Makaralı Dairesel Çubuk |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey İşlem: | kumlama, mat |
Tezgah Alüminyum Yalın Boru / Tüp 1.2mm - 2.0mm Et Kalınlığı DY28-06A
| Şekli: | Kare/Yuvarlak |
|---|---|
| Uzunluk: | Özelleştirilmiş, parça başına 4000 mm, özelleştirilebilir |
| Temperatör: | T3 - T8 |
Anti-statik çalışma masası Fabrika ürün montajı için kolay Montaj ince boru tüpü
| Özellik: | ESD Koruması |
|---|---|
| Kullanımı: | Sanayi |
| Menşe yeri: | Çin |

