Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ black lean pipe joint ] eşleşme 175 Ürünler.
HJ-12 Siyah 28mm İnce Boru Eklem Konnektörü
| Ürün Adı: | Sıvı boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | SPHC |
| Ağırlık: | 220 g |
Raf Sistemi 28mm için HJ-2 Demir Metal Yalın Boru Bağlantısı
| Malzeme: | Demir Metal |
|---|---|
| Boy: | 28 mm ince boru çapı için |
| Renk: | siyah veya müşteri ihtiyacı |
2.3mm kalınlığında SPHC Metal Siyah Elektrforez Sıkı Boru Eklemleri Pas Dayanıklı
| Türü: | Çubuk KLAMP |
|---|---|
| Malzeme: | SPHC |
| Kalınlığı: | 2,3 mm |
HJ-6 Black Lean Pipe Metal Joint for Pipe Light Weight Racking (HJ-6 Siyah Yalın boru metal eklemleri boru hafif ağırlıklı raflar için)
| Video Çıkış denetimi: | Verilmiştir |
|---|---|
| Makine Test Raporu: | Verilmiştir |
| Pazarlama Türü: | Yeni ürün 2024 |
H-3 İnce Boru Konnektörü 2.3mm SPHC Siyah Elektroforez İnce Boru Eklem
| Ürün adı: | Sıvı boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | SPHC |
| Kalınlık: | 2,3 mm |
HJ-14 Black Electrophoresis Metal Lean Pipe Joint 2.3MM kalınlığında tüp depo rafı için
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Garanti: | 1 Yıl |
| Bağlantı: | kilit |
Endüstriyel Tesislerde Esnek Malzeme Yönetimi İçin Çok yönlü Yalın Boru Denge Sistemleri
| Marka adı: | DY |
|---|---|
| Model numarası: | HJ-1 |
| Kurulum Yöntemi: | Vida + Somun |
DY HJ-3 Lean Pipe Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint 28 mm
| Ürün Adı: | Sıvı boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | SPHC |
| Ağırlık: | 300 gram |
DY HJ-6 Lean Pipe Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint 28 mm için
| Ürün Adı: | Sıvı boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | SPHC |
| Ağırlık: | 90g |

