Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ flexible pipe lean tube connector ] eşleşme 329 Ürünler.
Elektroforez Yüzey Yalın Tüp Bağlayıcı 28mm raf sistemi HJ-2 için siyah ortak
| Renk: | siyah |
|---|---|
| Stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
Geri Dönüşüm Yalın Tüp Bağlayıcı Siyah Renk Parlak Yüzey Sağlam Tasarım
| Renk: | siyah |
|---|---|
| Stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
Depolama Rafları İçin Fasten Stil Yalın Tüp Bağlayıcı Korozyon Direnci
| Renk: | siyah |
|---|---|
| Stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
Elektroforez Yüzey İşlemli Yüksek Hassasiyetli Yalın Tüp Konektörü
| Renk: | siyah |
|---|---|
| Stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
Elektroforetik Yüzey İşlemli Yüksek Performanslı Yalın Tüp Konektörü
| Renk: | siyah |
|---|---|
| Stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
Korozyon Direnci Yalın Tüp Bağlayıcı Boru Eklem Sistemi Sabitleyin Stil
| Renk: | siyah |
|---|---|
| Stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
Lojistik Raf Sistemi için 28mm Çaplı Soğuk Haddelenmiş Yalın Boru
| Standart: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve Demir |
| Yüzey: | PE plastik kaplı |
HJ-1 Siyah Elektroliz Gümüş Krom Kaplama Boru Eklem Konnektör Bağlantı Parçası
| Ürün Adı: | Yalın boru konnektörü/metal bağlantılar |
|---|---|
| Malzeme: | SPHC |
| Kalınlığı: | 2,3 mm |
HJ-4 Güçlü Yapılı Metal Boru Eklem Yerleri 28mm Yalın Boru İçin
| Ürün Adı: | Yalın boru konnektörü/metal bağlantılar |
|---|---|
| Malzeme: | SPHC |
| Kalınlığı: | 2,3 mm |
Hot-Selling DY28-02B Aluminum Pipe with T-shaped Combination Alloy Aluminum Lean Tube
| İsim: | DY28-02B T Şekilli Kombinasyonlu Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 g/m |

