Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ flexible pipes lean pipe ] eşleşme 592 Ürünler.
DYJ19-A07 Üçüncü Nesil Alüminyum Boru Montaj Hattı Aksesuarları Deposu Alüminyum Boru Konnektörü 180 Derece Eklemli Dış Tip
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Kafa Kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
DYE19-03 Alüminyum Boru Bağlantı Elemanları Lean Boru Sürgüsü Yatay Konumlu Halka Sürgüsü Sabit Konumlandırıcı
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Kafa Kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
Çift Borulu Hareketli Döner Çinko Kaplamalı Alüminyum Konnektör Esnek Boru Menteşe Eklem
| Teknik: | döküm |
|---|---|
| Kafa Kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
19mm İnce Alüminyum Alaşımlı Lean Boru DY19-01A Karakuri Alüminyum Lean Tüp Kaizen Raf
| isim: | DY19-01A Genel Çerçeve |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey işleme: | kumlama, mat |
Modüler boru sistemi Dış Çap 28mm PE Kaplamalı OEM Tasarımı Lean Boru raf sistemi
| Thickness: | 0.8 - 2 mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28 mm |
İndüstriyel Alüminyum Profili Düşük Boru Dönüştürücü Slew Yerleştirme Roleri
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Kafa kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | kadın ve erkek |
DYP43-01 Plastik boru fişleri, OD 43mm ince boru ve alüminyum boru için son kapağı
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| kafa kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | kadın ve erkek |
2026 Sıcak Satış Ağır Hizmet Tipi Alüminyum Boru Tekerlek Bağlantısı Verimli Organizasyon için Premium Montaj Plakası
| Teknik: | döküm |
|---|---|
| Kafa Kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
Yalın Raf / İş İstasyonu İçin Soğuk Haddelenmiş Kaplamalı Yalın Tüp 4M Standart Uzunluk
| Bölüm şekli: | Yuvarlak |
|---|---|
| Uygulama: | Yapı boru |
| Tekniği: | Haddelenmiş Soğuk |
ABS Yalın Boru Montajı Kaplama Tüpü Yalın Tüp Sistemi
| Bölüm Şekli: | Yuvarlak |
|---|---|
| Başvuru: | Yapı Borusu |
| teknik: | Soğuk Haddelenmiş |

