Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ flexible pipes lean pipe ] eşleşme 592 Ürünler.
DYE28-13 28mm Lean Aluminum Pipe Joint Linear Motion Module Linear Guide Linear Rail
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| kafa kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | kadın ve erkek |
DYZ28-Z05 Üretici Üçüncü Nesil Bağlantı Boru Bağlantı Parçaları Yalın Boru Tek Parça Alüminyum Alaşımlı Fonksiyonel Eklem
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Kafa Kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
DYP43-12 Yalın Tüp Aksesuarları Alüminyum Çerçeve Destek PP Ayak Bağlayıcısı Çalışma Masaları için
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| kafa kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | kadın ve erkek |
28mm Korozyona Dayanıklı Alüminyum Ters Engelleyici, Lean Boru Tamir Kelepçesi Üzerine Kolay Montaj İçin
| Teknik: | döküm |
|---|---|
| Kafa Kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
Anti Rust Pe Kaplı Çelik Boru Özel Boyut 0.8 - 2.0mm Kalınlık Fildişi Rengi
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Depolama Rafı İçin Yalın Plastik Kaplı 0.8mm Kalın Dikişsiz Çelik Boru
| Kalınlık: | 0,8 - 2,0 mm |
|---|---|
| Bölüm şekli: | yuvarlak |
| Dış çap: | 27,8 - 28 mm |
HJ-1 Yüksek Kaliteli Metal Bağlantı Sıvı Bağlantı Sıvı Üretim hattı boru montajı
| Marka adı: | DY |
|---|---|
| Model numarası: | HJ-1 |
| Kurulum Yöntemi: | Vida + Somun |
DYP28-10 Lean Tube Accessories Aluminum Frame Support PP Foot Connector for Workbench / Material Rack
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| kafa kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | kadın ve erkek |
Alüminyum Lean Tube'a kolay yükleme için 28mm korozyona dayanıklı oluk yuvarlak kaydırıcı
| Teknik: | döküm |
|---|---|
| Kafa Kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
Üçüncü Nesil Tek Parça Alüminyum Alaşımlı Fonksiyonel Eklem Üreticisinin Yalın Boru Bağlantı Boru Ek Parçaları
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Kafa Kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |

