Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ flexible pipes lean pipe ] eşleşme 592 Ürünler.
Kum püskürtme metal boru eklemleri ADC12 boru bağlayıcıları Alüminyum boru armatürleri
| Ürün Adı: | Alüminyum yalın boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı ADC12 |
| Renk: | Gümüş |
Kararlı Yapı Plastik Kaplı Çelik Boru 28mm Çap ISO9001 Sertifikası
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı borusu, Bahçe borusu ve dekorasyonu için |
| Çapı: | 28mm |
Kalın Duvar Plastik Kaplı Çelik Boru Korozyona Direnç Özel Boyut
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı borusu, Bahçe borusu ve dekorasyonu için |
| Çapı: | 28mm |
Anti Statik Plastik Kaplı Çelik Boru Sağlam Tasarım 2.0mm Kalınlık
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
Anti Statik Plastik Kaplı Çelik Boru Yuvarlak Şekli Montaj Hattı için Kararlı Yapı
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Yapısal ESD Borusu Stabil Yapısı, Aşınmaya Dayanıklı Soğuk Haddelenmiş Çelik Boru
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Mavi / Beyaz Renkli Plastik Kaplı Çelik Boru Raf Ömrü İçin Güzel Görünüş
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Endüstriyel Atölye Otomatik Üretim Hattı Alüminyum Profil Çalışma Masası
| Adı: | Alüminyum profil çalışma masası ve ekipmanları |
|---|---|
| İşlevi: | test ve montaj masası |
| Malzeme: | alüminyum profil ve yağsız boru |
PE Yüzey Plastik Kaplı Çelik Boru Geri Dönüşüm Kırmızı Renk 4 Metre Uzunluk
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
DYJ28-A07B Tedarikçi Alüminyum Boru Konnektörü Harici Tip 90 ° Dış Bağlantı İnce Boru Konnektörü Bağlantı Elemanı
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |

