Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ flexible pipes lean pipe ] eşleşme 591 Ürünler.
DY11 Endüstriyel OD 28mm Silindirik Profil Alüminyum Yalın boru / Atölye için Tüp
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Kalınlığı: | 1.7mm |
SPHC 2.3mm Kalınlık Siyah Çelik Boru Ek Parçaları Yalın Borunun Elektroforetik Bağlantısı HJ-06
| renk: | Siyah |
|---|---|
| stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
Alüminyum Sıvı Borular Borular Bağlayıcılar Eklemler Esnek Dirseği Borular Fittings
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Garanti: | 1 yıl |
Yuvarlak Yalın Anti Statik Boru, Güzel Görünüşlü Plastik Kaplı Boru
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Kirlilik Yok Plastik Kaplamalı Çelik Boru Esnek Yapı Parlak Yüzey
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Sağlam Yapı Boru Ekleme Sistemi / Metal Boru Ek Parçaları Uzun Hizmet Ömrü
| Renk: | siyah |
|---|---|
| Stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
Ofis Masası Sistemi için Kalınlık 2.3mm Metal Boru Eklemleri / Boru Raf Eklemi
| Renk: | siyah |
|---|---|
| Stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
Geri Dönüşüm Yalın Tüp Bağlayıcı Endüstriyel Boru Aksesuarları Anti Pas Sağlam Tasarım
| renk: | Siyah |
|---|---|
| stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
Elektroforetik Yalın Boru Bağlantısı Boru Eklemleri Parlak Yüzey CE
| renk: | Siyah |
|---|---|
| stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
Korozyon Direnci Yalın Tüp Bağlayıcı Boru Eklem Sistemi Sabitleyin Stil
| Renk: | siyah |
|---|---|
| Stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |

