Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ high quality aluminium lean pipe ] eşleşme 126 Ürünler.
30*30E Alüminyum Profil Ekstrüzyon Profiller T İş Yastığı İçin Slot
| Kafa kodu: | Kare |
|---|---|
| Bağlantı: | kadın ve erkek |
| Başvuru: | Sanayi |
30*60E Fabrika Fiyatı Alüminyum Ekstrüzyon T Slot Anodizasyon Endüstriyel Alüminyum Profilleri
| kafa kodu: | Kare |
|---|---|
| Bağlantı: | kadın ve erkek |
| Başvuru: | Sanayi |
30 * 60G Alüminyum Tedarikçisi Özel Alüminyum Ekstrüzyon Kırpıcı T Slot Alüminyum Ekstrüzyon Profil Çerçeve
| kafa kodu: | Kare |
|---|---|
| Bağlantı: | kadın ve erkek |
| Başvuru: | Sanayi |
Custom M8x20 25 30 40 60 Hammer T Shaped Head Bolt for Slot 10mm Aluminium Profile Connector
| Malzeme: | Karbon çeliği |
|---|---|
| Brand name: | DIYA |
| Başvuru: | Sanayi |
Aluminum Profile Hinge Fittings Right Angle Flexible Swivel Connector Aluminum Connector Aluminium Profile Accessories
| Malzeme: | Çinko alaşımı |
|---|---|
| Brand name: | DIYA |
| Başvuru: | Sanayi |
4040 T6 Tezgah İçin Alüminyum Ekstrüzyon Profilleri
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |
Sürgülü Raf Sistemi İçin Alüminyum Akış Makaralı Parça Donanımı 4000mm Standart Uzunluk
| Standart uzunluğu: | 4000mm |
|---|---|
| Ağırlık: | 1140 gramını / m |
| Malzeme: | 6005T6 + PP |
Eloksal Od28mm Thinckness 1.7mm T Yuvası Alüminyum Çerçeve
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Kalınlık: | 1.7mm |
| uzunluk: | 4000mm |
T7 Sanayi Alüminyum Ekstrüzyon 4040 Kumlama
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |
6063-t5 Alüminyum Profil Ürünler Alüminyum Kare Profil
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |

