Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ high quality aluminium lean pipe ] eşleşme 126 Ürünler.
Atölye için Silindirik Profil Esd Boru / Anti Statik Boru OD 28mm
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Yüzey: | kumlama |
Eloksal Alüminyum Profil Yalın Tüp 4000mm Uzunluk 1.7mm Kalınlık
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Kalınlık: | 1,7 mm |
| Uzunluk: | 4000 mm |
Okside Kumlanmış Alüminyum Profil Yalın Tüp 28mm Çap 1.7mm Kalınlık
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Kalınlık: | 1,7 mm |
| Uzunluk: | 4000 mm |
Eloksal Yalın Boru İnceliği 2.3mm / Tezgah Montajı İçin Alüminyum Yuvarlak Çubuk
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2.3mm |
| Uzunluğu: | 4000mm |
Arabası Yalın Tüp Konektörü / Metal Boru Eklemleri Hafif Kumlama Yüzeyi
| tip: | Bağlayıcı dış tip 90 ° |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |
Boru Sistemi İçin 73g Hassas Yalın Alüminyum Boru Bağlantı Ortak
| tip: | Paralel Tutucu |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |
Dış Tip Alüminyum Boru Konnektörü Çoklu Konnektör DYJ-A01
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Menşe yeri: | ZheJiang, Çin |
| Teknikler: | Döküm, Dövme |
28 43mm Çap Alüminyum Alaşımlı Yalın Tüp Eloksal Yüzey İşlem 750G / M
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Kalınlık: | 2,3 mm |
| Uzunluk: | 4000 mm |
Yüksek Yük Taşıma Kapasiteli Tezgah Rafı için Güçlendirilmiş Alüminyum Boru Alaşımlı Lean Borular DY28-03A
| İsim: | Alüminyum Borunun Güçlendirilmesi |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey İşlem: | kumlama, mat |
Endüstriyel Alüminyum Profil Atölye DY43-01A OD 28MM İçin Yalın Tüp
| Ürün adı: | Baz Alüminyum Alaşımlı Tel Çubuk |
|---|---|
| Uygulama: | Endüstriyel |
| Kullanım: | Boru Hızlı Kolay Boru Tamir Kelepçesi |

