Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ high quality industrial aluminum profile ] eşleşme 151 Ürünler.
DY11 Endüstriyel OD 28mm Silindirik Profil Alüminyum Yalın boru / Atölye için Tüp
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Kalınlığı: | 1.7mm |
Genel Çerçeve Bar Eloksal Alüminyum Profil Boru Sanayi Çapı 43mm
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2.3mm |
| Uzunluğu: | 4000mm |
Fabrika satmak Eloksal Alüminyum Tüp Büyük çaplı Boru thinckness2.0mm length4000mm Alüminyum 6063-T5
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Kalınlığı: | 2.3mm |
6005T6 Profil Alüminyum Alaşımlı Boru / Eloksallı Alüminyum Boru 2.3mm Kalınlık
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Kalınlığı: | 2.3mm |
Eloksal Alüminyum Profil Yalın Tüp 4000mm Uzunluk 1.7mm Kalınlık
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Kalınlık: | 1,7 mm |
| Uzunluk: | 4000 mm |
28 43mm Çap Alüminyum Alaşımlı Yalın Tüp Eloksal Yüzey İşlem 750G / M
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Kalınlık: | 2,3 mm |
| Uzunluk: | 4000 mm |
Endüstriyel uygulamalar için güçlü sertlik darbe direnci aşınma direnci yalın tüp bölücü boru bağlantısı
| Malzeme: | Plastik |
|---|---|
| Marka adı: | Diya |
| Ürün Adı: | yalın boru ayırıcı |
Bina Yapıları 2020 Şap Ekstrüzyon Şekilleri 4 Yuva V Yuvası
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |
DYJ28-A08 Paralel uzatma eklemleri metal boru eklemleri kum püskürtme
| Ürün Adı: | Alüminyum yalın boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı ADC12 |
| Renk: | Gümüş |
Depo Süzme raf raf akış rayı plastik tekerlekler rulo rayı taşıyıcı yük kapasitesi 50kg
| Menşe yeri: | ZheJiang, Çin |
|---|---|
| Pazarlama Türü: | Yeni ürün 2023 |
| Durum: | Yeni |

