Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ high quality lean tube steel pipes ] eşleşme 171 Ürünler.
HJ-1 Yüksek Kaliteli Metal Bağlantı Sıvı Bağlantı Sıvı Üretim hattı boru montajı
| Marka adı: | DY |
|---|---|
| Model numarası: | HJ-1 |
| Kurulum Yöntemi: | Vida + Somun |
Yuvarlak Kaplı Çelik Boru, Polietilen Kaplı Çelik Boru Ayarlı Boyut
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Renkli PE Kaplı Çelik Boru, Atölye için Plastik Kaplı Çelik Boru
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
Lojistik Raf Sistemi için 28mm Çaplı Soğuk Haddelenmiş Yalın Boru
| Standart: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve Demir |
| Yüzey: | PE plastik kaplı |
310 304 Paslanmaz Çelik Kaynaklı Dikişsiz Yalın Boru 28mm Çap Yuvarlak Kesit
| Yüzey: | PE kaplı |
|---|---|
| teknik: | Soğuk Haddelenmiş |
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
Parlak Yüzeyli Yalın Boru Soğuk Haddelenmiş Çelik Boru Sağlam Uzun Hizmet Ömrü
| Standart: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve Demir |
| Yüzey: | PE plastik kaplı |
Yuvarlak Yalın Anti Statik Boru, Güzel Görünüşlü Plastik Kaplı Boru
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Paslanmaya karşı PE/ABS kaplı yalın boru / akış rafı için anti-statik yalın boru
| Standart: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | çelik ve demir |
| Yüzey: | PE plastik kaplamalı |
Çin Endüstri Boyutu 28 mm PE Lean Tube Pipe Kalınlığı 2.0 mm Lean Pipe
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Menşe yeri: | ZheJiang, Çin |
| Model numarası: | diya |
Anti Rust Pe Kaplı Çelik Boru Özel Boyut 0.8 - 2.0mm Kalınlık Fildişi Rengi
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |

