Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ high quality lean tube steel pipes ] eşleşme 171 Ürünler.
DYE28-2817 Çelik Boru Alüminyum Dış Çap 28mm Lean Boru Açı Bağlantısı
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Kafa kodu: | Yuvarlak |
| Connection: | female and male |
Anti Corrossion Esnek Boru Yalın Boru 28mm Dia SPCC-HR + PE Malzeme
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı boru, Bahçe Boru ve Dekorasyon için |
| Çapı: | 28mm |
PE Kaplamalı Özel Yalın Boru 28mm Çap 2.0mm Kalınlık SPCC Çelik Boru
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | PE plastik kaplamalı |
Tote Cart için PE Kaplı Renkli Yalın Boru Paslanmaz 2.0mm Kalınlık
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
Çok Renkli Plastik Kaplı Çelik Boru Parlak Yüzey Yuvarlak Şekli Dekorasyon İçin
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Profesyonel Plastik Kaplı Çelik Boru Korozyon Önemi Güzel Görünüş
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Yüksek Kalite Kalınlık 0.8mm/ 1.0mm/ T1.2mm/ T1.5mm/ T2.0mm İyi Fiyatlı Sıkı Boru
| Malzeme: | çelik |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yalın boru |
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |
Anti Korozyon Plastik Kaplı Çelik Boru Geniş Yükleme Kapasitesi Kolay Kurulum
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Kolay Montajlı Esd Boru ve Plastik Kaplı Çelik Boru Uzun Hizmet ömrü
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
Soğuk Haddelenmiş Plastik Kaplamalı Çelik Boru Çapı 28mm Özel Atölye Rengi
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |

