Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ industrial assembly line workbench lean tube ] eşleşme 84 Ürünler.
Atölye Yalın Boru ESD Çalışma Masası Temiz Yüzey Aşınma Direnci Eko - Dostu
| Malzeme: | yağsız boru veya alüminyum profil |
|---|---|
| Boyut ve Stil: | müşteri talepleri |
| İşlevi: | çalışma masası veya tezgah |
Factory Direct Sale DY28-01A General Aluminum Lean Pipe Alloy Metal Tubes for Workbench
| isim: | DY28-07A Genel Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 400 g/m |
DYJ19-A06 Tezgah Boru Konnektörü Alüminyum İnce Profil Köşe Bağlantısı 90 Derece Boru Çapraz Bağlantısı
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Kafa Kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
DY43-02A Industrial Automation Tube Aluminum Alloy Workbench Assembly 43mm T Groove Lean Pipe T Slot Frame Round Tube
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
DY19-01A Genel Çerçeve Alüminyum Yapısal Boru Alüminyum Lean Borular Tezgah İçin
| Name: | general frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 200g/m |
DYJ43-B01 Üreticisi Doğrudan İç Bağlantı Alüminyum Eğri Boru Çalışma Masa Alüminyum Boru Bileşi
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Kafa Kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
DYJ19-B01 Endüstriyel Profil Boru Bağlantı Elemanı Tezgah Eklem Aksesuarları Alüminyum Düz İç Eklem
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| kafa kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | kadın ve erkek |
DYJ28-A01 Dış Düz Eğri Boru Ortak Bağlantısı Alüminyum Alaşımı
| Product name: | Outer Straight Connector Aluminium Alloy Lean Pipe Joint |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
DYE28-07 OD 28mm Boru Bağlantı Elemanı Çift Boru Hareketli Eklem Menteşe Eklem Tezgah İçin
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Kafa kodu: | Yuvarlak |
| Connection: | female and male |

