Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ lean aluminum pipe fittings ] eşleşme 116 Ürünler.
HJ-4 Elektroforez 180 Derece Ortak Yalın Boru Bağlantısı İçin Her İki Uç
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
28mm Hassas Oksidasyon Kumlama Alüminyum Boru Bağlantı Parçaları
| tip: | Konektör Parçası |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |
Avrupa Standardı Alüminyum Profil 4040 8020 3030 2040 V Yuvalı Alüminyum Profil
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |
Yalın Depo Rafları için Renkli Plastik Kaplı Çelik Boru Hafif Yuvarlak Şekil
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı borusu, Bahçe borusu ve dekorasyonu için |
| Çapı: | 28mm |
Sanayi için Üretici Endüstriyel Alüminyum Ekstrüzyon T Yuvası Alüminyum Profil
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |
Yuvarlak 2.0mm Kalınlık Pe Kaplamalı Yalın Boru Soğuk Çekilmiş
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Bölüm şekli: | yuvarlak |
| Dış çap: | 28mm |
6000 Serisi Alüminyum Ekstrüzyon Profilleri 4080 2040 V Yuva 8020 4040
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |
Esnek Montaj Tezgahı İçin 2.0mm Kalınlık Çapı 28mm Yalın Boru
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Bölüm şekli: | yuvarlak |
| Dış çap: | 28mm |
Alüminyum Braket 20x20 Radyuslu Açı Profili 2020 2040 V-yuvası
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |
Alüminyum Profil 40x40 Profil 40x40 Tedarikçi Doğrudan Satış Nakliye Binası için Alüminyum Profil 40x40 Konveyör Rulo
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |

