Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ lean pipe aluminium profile workbench ] eşleşme 78 Ürünler.
28 43mm Çap Alüminyum Alaşımlı Yalın Tüp Eloksal Yüzey İşlem 750G / M
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Kalınlık: | 2,3 mm |
| Uzunluk: | 4000 mm |
Endüstriyel Alüminyum Alaşımlı Profil Toptan Alüminyum Küçük Alüminyum Kare Boru
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |
Ayarlanabilir Braketli T8 Modüler Montaj Alüminyum Profil 3030
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |
4040 T6 Tezgah İçin Alüminyum Ekstrüzyon Profilleri
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |
30*60mm Özel Alüminyum Profili Endüstriyel Alüminyum Alaşım Ekstrüzyon Profili
| Ürün adı: | Endüstriyel Alüminyum Profili |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Boyut: | 3060mm |
30*30E Alüminyum Profil Ekstrüzyon Profiller T İş Yastığı İçin Slot
| Kafa kodu: | Kare |
|---|---|
| Bağlantı: | kadın ve erkek |
| Başvuru: | Sanayi |
Endüstriyel Atölye Otomatik Üretim Hattı Alüminyum Profil Çalışma Masası
| Adı: | Alüminyum profil çalışma masası ve ekipmanları |
|---|---|
| İşlevi: | test ve montaj masası |
| Malzeme: | alüminyum profil ve yağsız boru |
Depo için Alüminyum Çevirme El Çekme Sepeti Çelik Platform
| İnşaat: | Alüminyum profil |
|---|---|
| Başvuru: | Taşıma arabası ve arabayı ters çevirme |
| el itti: | alet parçaları için atölyede |
1.7mm Kalınlık 4000mm Uzunluk Eloksal Alüminyum Yuvarlak Boru
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Kalınlık: | 1.7mm |
| Yüzey işleme: | Eloksal |
Iso9001 Standrad ile Özelleştirilmiş Alüminyum Ekstrüzyon 4080
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |

