Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ lean pipe assembly cart ] eşleşme 96 Ürünler.
Atölye anti-statik araba ince boru kompozit boru rafları montaj arabası
| Kullanımı: | Sanayi |
|---|---|
| Malzeme: | Yalın boru |
| Tekerlek: | Dört teker |
DY2810 ABS / PE kaplı yalın boru iş koltuğu araba arabası için boru toplamak
| Malzeme: | Çelik+PE/ABS+Sıcak tutkal |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yalın boru |
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |
Yalın Boru Tote Cart Metal Malzeme Püskürtme Kaplama Anti-Rust ISO9001 Sertifikası
| İnşaat: | renkli yağsız boru |
|---|---|
| Uygulama: | Torbayı at ve arabayı çevir |
| el itti: | alet parçaları için atölyede |
Yalın Boru Tote Cart Ciro Arabası Parlak Yüzey Korozyona Direnç
| İnşaat: | renkli yağsız boru |
|---|---|
| Uygulama: | Torbayı at ve arabayı çevir |
| el itti: | alet parçaları için atölyede |
Renkli Yalın Boru Tote Sepeti El Tipi Atölye İçin Özel Boyutlu
| İnşaat: | renkli yağsız boru |
|---|---|
| Uygulama: | Torbayı at ve arabayı çevir |
| el itti: | alet parçaları için atölyede |
Raf Sistemi 28mm için HJ-2 Demir Metal Yalın Boru Bağlantısı
| Malzeme: | Demir Metal |
|---|---|
| Boy: | 28 mm ince boru çapı için |
| Renk: | siyah veya müşteri ihtiyacı |
Antistatik Yapıştırma Paneli ile El Aracı Push Cart Yalın Boru Meclisi
| Malzeme: | Yalın Boru |
|---|---|
| Boru çapı: | 28mm |
| borunun incelmesi: | 0.8mm-2.0mm |
Endüstriyel Montaj Hattı İçin Esnek Yalın Boru ESD Masa Tezgahı
| İsim: | Yalın boru çalışma masası ve çalışma tezgahı |
|---|---|
| certification: | ISO9001 |
| Paketleme: | Renk Kutusu ve Kontrplak sandık |
Yüksek Kaliteli Siyah Eğri Boru Anti-Stik Eğri Boru
| Malzeme: | Çelik+PE/ABS+Sıcak tutkal |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yalın boru |
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |
Atölye için Montaj Kaplamalı Yalın Boru Alüminyum Profil Tezgahı
| Ürün adı: | Alüminyum profil çalışma masası ve ekipmanları |
|---|---|
| İşlev: | Test ve montaj tablosu |
| Malzeme: | Alüminyum profil |

