Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ lean pipe component ] eşleşme 154 Ürünler.
28mm Hidrolik Damper DYE28-26 Karakuri Sistemlerinde kolay kurulum için korozyona dayanıklı alüminyum yalın boru aksesuarları
| Teknik: | döküm |
|---|---|
| Kafa Kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
DY28-04A 6063-T5 Alüminyum İnce Boru, Endüstriyel Uygulamalar için Kumlama Mat Yüzey ve 4m Uzunluk
| İsim: | DY28-04A Tek Taraflı Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey İşlem: | kumlama, mat |
DY19-01A Genel Çerçeve Alüminyum Yapısal Boru Alüminyum Lean Borular Tezgah İçin
| Name: | general frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 200g/m |
T slot çerçeve farklı türler boru 6063-T5 alüminyum ince borular
| Adı: | T yuvası çerçevesi |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/B: | 640 g/m |
Üçüncü nesil T yuva çerçeve farklı türler boru alüminyum yağlı boru
| Adı: | T yuvası çerçevesi |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/B: | 410 g/m |
Alüminyum Alaşım Yuvarlak Esnek Borular Alüminyum Eğri Borular Çalışma Masaları İçin
| Adı: | T yuvası çerçevesi |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/B: | 640 g/m |
6063-T5 Alüminyum alaşımlı yalın boru, kum püskürtülmüş mat yüzey ve 4m uzunluğunda Karakuri Kaizen depolama rafı için
| İsim: | Entegre Kart Yuvalı Filmaşin |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey işleme: | kumlama, mat |
Alüminyum Yalın Boru Karakuri Kaizen Roller Dairesel Çubuk
| İsim: | Makaralı Dairesel Çubuk |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey İşlem: | kumlama, mat |
DY28-07A 1.2 Genel çerçeve 6065-T5 iş masası için alüminyum ince borular
| Adı: | T yuvası çerçevesi |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/B: | 300G/A |
DY28-06A Genel çerçeve çift alüminyum zayıf borular
| Adı: | çift genel çerçeve |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/B: | 875 g/m |

