Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ lean pipe connector workbench joint ] eşleşme 66 Ürünler.
DYJ19-B01 Endüstriyel Profil Boru Bağlantı Elemanı Tezgah Eklem Aksesuarları Alüminyum Düz İç Eklem
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| kafa kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | kadın ve erkek |
DIYA Supply Metal Joints D28 Chrom Plated Lean Pipe Connector Hardware Fittings Inch Measurement System (DİYA) Metal eklemler D28 kromlu ince boru bağlayıcıları donanım armatürleri inç ölçüm sistemi
| Ürün adı: | Sıvı boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | SPHC |
| Ağırlık: | 135g |
Chrome İnce Boru Konnektörü ESD Boru Eklem İnce Sistem Aksesuarları Tezgah ve El Arabası için
| Ürün adı: | Sıvı boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | SPHC |
| Ağırlık: | 300g |
Fabrika Doğrudan Satış Hj-9 Krom Kaplamalı Boru Bağlantı Elemanı / Boru Eklem / 28mm Boru İçin Metal Kelepçe
| Ürün adı: | Sıvı boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | SPHC |
| Ağırlık: | 135g |
Krom Kaplama HJ-11 Sac Eklem Yerleri Metal Boru Bağlantı Elemanı Boru Kelepçesi, Yalın Boru Raf Sistemi için 2.3mm Kalınlığında
| Ürün adı: | Sıvı boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | SPHC |
| Ağırlık: | 110g |
DYE28-07 OD 28mm Boru Bağlantı Elemanı Çift Boru Hareketli Eklem Menteşe Eklem Tezgah İçin
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Kafa kodu: | Yuvarlak |
| Connection: | female and male |
DIYA Yüksek Kaliteli DYJ28-A16 Alüminyum Alaşımlı Boru Bağlantı Konnektörü Üçüncü Nesil Boru ve Eklem Aksesuarları
| Malzeme: | ADC12 |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Yüzey İşlem: | Kumlama |
Çoklu Eklemler Dış Tipi DYJ28-A01 Alüminyum Alaşımlı Yalçın Boru Bağlantısı
| Malzeme: | 6065T6 |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Yüzey Tedavisi: | kumlama |
90° Çapraz Eklem DYJ28-A06 Adc12 Yalın boru bağlantısı Kum patlatma Yalın boru eklemleri
| Product name: | 90° Cross Joint Aluminium alloy lean pipe connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
Paralel eklem B DYJ28-A12 Alaşım Yalın boru bağlantısı Kum püskürtme 6065 T6 Yalın boru eklemleri
| Ürün Adı: | Paralel eklem B DYJ28-A12 Alaşım Sıkı Boru Bağlantısı Kum püskürtme 6065T6 Sıkı boru eklemleri |
|---|---|
| Malzeme: | 6065T6 |
| Renk: | Gümüş |

