Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ lean pipe joint rack ] eşleşme 387 Ürünler.
Yalın Boru Plastik Rulo İzi Uzatma Tipi Korozyona Direnç Özel Made
| makaralı palet: | sürgülü palet makara sistemi için |
|---|---|
| Malzeme: | metal parça ve PU rulo |
| Boyut: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Elektroforez Siyah Metal Boru Bağlantı Elemanları, Dişi Boru Ekleme Sistemi
| Malzeme: | Demir metal |
|---|---|
| Boyutu: | yalın boru çapı 28 mm için |
| Renk: | siyah veya müşterinin ihtiyacı |
Elektroforez Siyah Yalın Boru Bağlantı Parçası, Kaster ve Yalın Boru Arasında
| Malzeme: | Demir metal |
|---|---|
| Boyutu: | yalın boru çapı 28 mm için |
| Renk: | siyah veya müşterinin ihtiyacı |
Paslanmaz Çelik Boru Eklemleri, Üç Fazlı Siyah Çelik Boru Ek Parçaları OEM
| Malzeme: | Demir metal |
|---|---|
| Boyutu: | yalın boru çapı 28 mm için |
| Renk: | siyah veya müşterinin ihtiyacı |
Lojistik Raf Sistemi için 28mm Çaplı Soğuk Haddelenmiş Yalın Boru
| Standart: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve Demir |
| Yüzey: | PE plastik kaplı |
Pas Önleyici Yalın Boru Bağlantısı/Konnektör Parlak Yüzey Basit Kullanım Uzun Hizmet Ömrü
| renk: | Siyah |
|---|---|
| stil: | fastube |
| Malzeme: | demir ve metal |
ANSI Kromlu Yalın Tüp Konnektörü Metal Eklemleri Damgalama
| Ürün adı: | kromlu yalın boru konektörü |
|---|---|
| Yüzey işleme: | krom plaka |
| Malzeme: | Çelik |
Atölye Depolama Raflarını Birleştirmek İçin Esnek Kaplamalı Çelik Yalın Boru Borusu
| Standart: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve Demir |
| Yüzey: | PE plastik kaplı |
OD28mm Çap Yuvarlak Metal Boru Ek Parçaları / Krom Kaplama Metal Boru Ek Parçaları
| Ürün adı: | krom yağsız boru bağlantısı |
|---|---|
| Yüzey işleme: | chromeplate |
| Malzeme: | çelik |
Fabrika Tedarikleri 28 mm Diametre Lojistik Racking Sistemi için Yalın Tüp
| Malzeme: | q235 |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yalın boru |
| Uygulama: | Workbench/Trolley/Akış Rafı |

