Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ lean pipe joint rack ] eşleşme 387 Ürünler.
DY-32 Elektrikli silah sabitleme koltuğu
| Malzeme: | Plastik |
|---|---|
| Ürün Adı: | Elektrikli tabanca sabitleme koltuğu |
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |
T - Yuvası Çerçeve Yalın Tüp Alüminyum Alaşım 6005T6 2.3mm Kalınlık Eloksal Çubuğu
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Kalınlığı: | 2.3mm |
Alüminyum Ekstrüzyon Aksesuarları Köşe Konnektörü / Köşe Birleşimi
| Malzeme: | Çinko |
|---|---|
| Brand name: | DIYA |
| Başvuru: | Sanayi |
Wholesale 4080mm 4590mm Aluminum Angle Corner Joint Connector 90 Degrees Angle Bracket for 4080 4590 Series Aluminum Profile
| Malzeme: | Alu |
|---|---|
| Brand name: | DIYA |
| Başvuru: | Sanayi |
135 Degree Angle Aluminum Corner Brackets Profile Corner Joint Connectors for 2020 3030 4040 Aluminum Profile
| Malzeme: | al-alaşım |
|---|---|
| Brand name: | DIYA |
| Başvuru: | Sanayi |
Sürgülü Raf Sistemi İçin Alüminyum Akış Makaralı Parça Donanımı 4000mm Standart Uzunluk
| Standart uzunluğu: | 4000mm |
|---|---|
| Ağırlık: | 1140 gramını / m |
| Malzeme: | 6005T6 + PP |
Beyaz Renk Kayar Kapı Stor Tekerlekleri Galvanizli Çelik Çerçeve Malzemesi
| Silindir Rengi: | Beyaz |
|---|---|
| İsim: | makaralı palet |
| çerçeve metali: | Çelik |
Yerçekimi Akış Ray için PE / ABS Tekerlek Endüstriyel Placon Rulo İz 4000mm Uzunluk
| İsim: | makaralı palet |
|---|---|
| Standart uzunluk: | 4000 mm |
| rulo boyutu: | φ45mm*55mm |
Boru Raf Sistemi Sac Levha Uzatma Tipi ISO9001 Sertifikası
| makaralı palet: | kayar ray makarası sistemi için |
|---|---|
| Malzeme: | metal parça ve PU rulo |
| Boyutu: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |

