Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ lean product main structure tubes ] eşleşme 38 Ürünler.
Paslanmaz Çelik Plastik Kaplı Çelik Boru Yuvarlak Biçimli Esnek Yapı
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Yalın Yönetim Tablosu İçin Paslanma Önleyici Pvc Boru Tabanı Siyah Renk Standı
| Çapı: | 28mm |
|---|---|
| Malzeme: | çelik ve metal |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
Aşınma - Dayanıklı Metal Boru Tabanı Rengi, Yalın Boru Depo Rafları İçin Parlak
| Çapı: | 28mm |
|---|---|
| Malzeme: | çelik ve metal |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
Eloksallı Kumlanmış Eğimli Alüminyum Alaşımlı Boru 530g - 1200g Ağırlık Kolay Tasarım
| Yüzey: | PE kaplı |
|---|---|
| Teknik: | Haddelenmiş Soğuk |
| Kalınlığı: | 0.8-2.0mm |
Rulman Grider ile Endüstriyel Soğuk Haddelenmiş Çelik Boru Çapı 28mm Bar
| Malzeme: | çelik Q195 |
|---|---|
| Yüzey: | PE kaplı |
| Teknik: | Haddelenmiş Soğuk |
Boru Sistemi İçin Mavi PE Kaplı Soğuk Haddelenmiş Çelik Boru Standart Uzunluk 4000mm
| Malzeme: | çelik Q195 |
|---|---|
| Yüzey: | PE kaplı |
| Teknik: | Haddelenmiş Soğuk |
Özelleştirilmiş Dış Çap 28mm Parlatıcı Renkli Boru
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Bölüm şekli: | yuvarlak |
| Dış çap: | 28mm |
Anti Corrossion Plastik Kaplı Boru, Kalın Duvar PE Çelik Boru Dekorasyon İçin
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı borusu, Bahçe borusu ve dekorasyonu için |
| Çapı: | 28mm |

