Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ lean round steel tubing ] eşleşme 172 Ürünler.
Eloksallı Kumlanmış Eğimli Alüminyum Alaşımlı Boru 530g - 1200g Ağırlık Kolay Tasarım
| Yüzey: | PE kaplı |
|---|---|
| Teknik: | Haddelenmiş Soğuk |
| Kalınlığı: | 0.8-2.0mm |
GB Standartlı Lojistik Plastik Kaplı Boru Çelik / Demir Malzemesi
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
Profesyonel Soğuk Haddelenmiş ESD Borusu Çok Renkli Anti Statik Uzun Hizmet ömrü
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
Metal Yalın Boru Bağlantı Parçası, Soğuk Kaynaklı Boru Destek Kelepçesi Paslanmaz
| Uygulama: | boru klipsi ve kelepçe |
|---|---|
| Malzeme: | Metal veya plastik |
| Boyutu: | çap 28mm yalın boru için |
6063-t5 Alüminyum Duvar Açısı Kare Yuvarlak I Şekli Alüminyum Ray Ahşap Tahıl Özel Ekstrüzyon Alüminyum Profil
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |
Dikdörtgen Boru 40x40 Alüminyum Profil Alüminyum Kare Köşeler
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |
Krom Bağlantılı Boru Ekleme Sistemi Metal Malzeme Küçük Boyut Basit OEM'yi Birleştirme
| Renk: | parlak kaplamalı chome |
|---|---|
| Stil: | 2,3,4,5,6 faz |
| Malzeme: | demir ve metal |
Galvanizli Boru Bağlantı Parçaları, Rulo Parçası Korozyona Direnç
| Renk: | parlak kaplamalı krom veya galvanizli |
|---|---|
| Stil: | 2,3,4,5,6 faz |
| Malzeme: | demir ve metal |
Özelleştirilmiş Dış Çap 28mm Parlatıcı Renkli Boru
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Bölüm şekli: | yuvarlak |
| Dış çap: | 28mm |
Esnek Yapı İçin Plastik Kaplı ESD Boru Pas Tutkalı 28mm Çap
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |

