Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ lean round steel tubing ] eşleşme 172 Ürünler.
Anti Statik Plastik Kaplı Çelik Boru Yuvarlak Şekli Montaj Hattı için Kararlı Yapı
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Paslanmaz Çelik Plastik Kaplı Çelik Boru Yuvarlak Biçimli Esnek Yapı
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Kalın Duvar Plastik Kaplı Çelik Boru Dekorasyon İçin Geniş Yükleme Kapasitesi
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Kalın Duvar Plastik Kaplı Çelik Boru Korozyona Direnç Özel Boyut
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı borusu, Bahçe borusu ve dekorasyonu için |
| Çapı: | 28mm |
Paslanmaz Plastik Kaplı Çelik Boru Stabil Yapı 2.0mm Kalınlık
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Soğuk olarak yuvarlanmış çelik ince boru çelik ince boru PE / ABS kaplı boru
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot melt glue |
|---|---|
| Peoduct name: | Lean pipe |
| Application: | Industry |
Kararlı Yapı Plastik Kaplı Çelik Boru 28mm Çap ISO9001 Sertifikası
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı borusu, Bahçe borusu ve dekorasyonu için |
| Çapı: | 28mm |
PE Yüzey Plastik Kaplı Çelik Boru Geri Dönüşüm Kırmızı Renk 4 Metre Uzunluk
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
Mavi / Beyaz Renkli Plastik Kaplı Çelik Boru Raf Ömrü İçin Güzel Görünüş
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
DY2810 ABS / PE kaplı yalın boru iş koltuğu araba arabası için boru toplamak
| Malzeme: | Çelik+PE/ABS+Sıcak tutkal |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yalın boru |
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |

