Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ lean tube pipe rack systems ] eşleşme 557 Ürünler.
DYE28-14 Gasket for OD28mm Lean Aluminum Pipe Divide The Gap
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| kafa kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | kadın ve erkek |
Eloksal Alüminyum Profil Yalın Tüp 4000mm Uzunluk 1.7mm Kalınlık
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Kalınlık: | 1,7 mm |
| Uzunluk: | 4000 mm |
Okside Kumlanmış Alüminyum Profil Yalın Tüp 28mm Çap 1.7mm Kalınlık
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Kalınlık: | 1,7 mm |
| Uzunluk: | 4000 mm |
Alüminyum Malzeme 4000mm Uzunluk ile Yalın Tüp Bar Ekstrüzyon Boru güçlendirmek
| Standart: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Techinc: | Soğuk Haddelenmiş |
310 304 Paslanmaz Çelik Kaynaklı Dikişsiz Yalın Boru 28mm Çap Yuvarlak Kesit
| Yüzey: | PE kaplı |
|---|---|
| teknik: | Soğuk Haddelenmiş |
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
Yüksek Kalite Sağlam İnşaat Boru Rack Yalın Boru Metal Ortamağı
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Şekli: | Eşit |
| Baş kodu: | Altıgen |
28 43mm Çap Alüminyum Alaşımlı Yalın Tüp Eloksal Yüzey İşlem 750G / M
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Kalınlık: | 2,3 mm |
| Uzunluk: | 4000 mm |
28 mm boru raf sisteminin haç şeklindeki yapısı için yalın boru montaj bağlantısı
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Şekli: | Eşit |
| Baş kodu: | Altıgen |
DIYA, Ağır Güçlü İşe Yönelmek İçin ABS / PE Kaplı Sıkı Tüp Düzeltme
| Malzeme: | Çelik+PE/ABS+Sıcak tutkal |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yalın boru |
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |
Boru Fittings Boru Bağlantısı Boru Rack Sistemi için Metal Ortak
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Menşe yeri: | ZheJiang, Çin |
| Bağlantı: | Dişi |

