Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ lean tube pipe rack systems ] eşleşme 557 Ürünler.
Raf Sistemi için 28mm PE Abs Kaplı Yalın Tüp
| uzunluk: | 4000mm |
|---|---|
| Kelime: | Yalın Boru |
| Malzeme: | PE / ABS Kaplı çelik yağsız boru |
DY28-05A OD 28mm Anodizing Alloy Aluminium Lean Tube Pipe For Racking System Üretim hattı
| Menşe yeri: | Zhejiang, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | DIYA |
| Model numarası: | DY28-05A |
Yüksek Kaliteli 28 mm Diametre Lojistik Racking Sistemi İçin Eğri Tüp
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yalın boru |
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |
28mm Raf Sistemi için 2.3mm Kalınlık Yalın Tüp Bağlayıcı / Siyah Çelik Boru Ek Parçaları
| Renk: | siyah |
|---|---|
| Stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
Hafif Yalın Boru Bağlantı Parçası Özel Renk 28mm Çaplı Döküm
| Malzeme: | Demir metal |
|---|---|
| Boyutu: | yalın boru çapı 28 mm için |
| Renk: | siyah veya müşterinin ihtiyacı |
Çeşitli Paslanmaz Çelik Borular için Anti-Rust Yalın Boru Bağlantı Parçası 1.0mm Kalınlık 2 Faz
| Renk: | parlak kaplamalı chome |
|---|---|
| Stil: | 2,3,4,5,6 faz |
| Malzeme: | demir ve metal |
Yalın Boru Krom Metal Boru Ek Parçaları Parlak Renk Korozyona Direnç
| Renk: | parlak kaplamalı chome |
|---|---|
| Stil: | 2,3,4,5,6 faz |
| Malzeme: | demir ve metal |
Geri Dönüşümlü Çelik Boru Bağlantı Elemanları, Yalın Boru Metal Boru Eklemleri, Krom Kaplama
| Renk: | parlak kaplamalı chome |
|---|---|
| Stil: | 2,3,4,5,6 faz |
| Malzeme: | demir ve metal |
Fabrika Üretim Hattı için Metal Yalın Boru Bağlantı Elemanları Özel Renk
| Renk: | parlak kaplamalı chome |
|---|---|
| Stil: | 2,3,4,5,6 faz |
| Malzeme: | demir ve metal |
Parlak Kaplı Krom Yalın Boru Konektörü Korozyona Direnç Sağlam Tasarım
| Renk: | parlak kaplamalı krom veya galvanizli |
|---|---|
| Stil: | 2,3,4,5,6 faz |
| Malzeme: | demir ve metal |

