Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ lean pipe component ] eşleşme 154 Ürünler.
Plastik OD28mm Sıkı Tüp Arabası ve Çerçeve için Güçlü Sertlik Çarpışma Direnci ve Kullanım Direnci ile Sıkı Tüp Bölücü
| Malzeme: | Plastik |
|---|---|
| Marka adı: | Diya |
| Ürün Adı: | yalın boru ayırıcı |
Factory Direct Sale DY28-01A General Aluminum Lean Pipe Alloy Metal Tubes for Workbench
| isim: | DY28-07A Genel Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 400 g/m |
DY28-02A Aluminum Pipe T-shaped Aluminium Alloy Lean Pipe Tube for Karakuri System
| isim: | DY28-02A T-şekilli Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 650 g/m |
High Quality DY28-07A General Aluminum Pipe Thin Aluminium Alloy Lean Pipe Tubes for Warehouse Shelving Trolley Cart
| isim: | DY28-07A Genel Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 300G/A |
6063-T5 Endüstriyel Uygulamalar için Kumla Mat Yüzeyli ve 4m Uzunluklu Alüminyum Sıvı Boru
| İsim: | T-şekilli Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey İşlem: | kumlama, mat |
DY28-07A Alüminyum Boru 6063-T5 Malzeme, Kumlama Mat Yüzey ve Yalın Çözümler için 4m Uzunluk
| İsim: | DY28-07A Genel Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey İşlem: | kumlama, mat |
Endüstriyel Uygulamalar için Kumlama Mat Yüzeyli ve 4m Uzunluğunda 6063-T5 Malzemesi Alüminyum Boru
| İsim: | Genel Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey İşlem: | kumlama, mat |
Sanayileşme T Tipi Alüminyum Alaşımlı Yalın Boru
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |
Kumlama Mat Yüzeyli ve T-Şekilli Çerçeveli 6063-T5 Alüminyum Alaşımlı İnce Boru, Ağır Hizmet Tipi Tezgah için
| isim: | DY43-02A T-şekilli Çerçeve Alüminyum boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey işleme: | kumlama, mat |
DY28-02A T şeklindeki Alüminyum boru alaşımı Yalın boru 6063 Alt sargıların konumlandırılması ve montajı için malzeme
| İsim: | DY28-02A T-şekilli Çerçeve Alüminyum boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey İşlem: | kumlama, mat |

