Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ lean pipe component ] eşleşme 154 Ürünler.
DYJ28-A01 Yeni Nesil Endüstriyel Profili Atölyede ve Fabrikada Uygulanan Yalın Boru Bağlantısı
| Ürün Adı: | Alüminyum yalın boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı ADC12 |
| Renk: | Gümüş |
HJ-4 Güçlü Yapılı Metal Boru Eklem Yerleri 28mm Yalın Boru İçin
| Ürün Adı: | Yalın boru konnektörü/metal bağlantılar |
|---|---|
| Malzeme: | SPHC |
| Kalınlığı: | 2,3 mm |
DYJ28-A01 Çeşitli eklemler dış tip kum püskürtme metal boru eklemleri
| Ürün Adı: | Alüminyum yalın boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı ADC12 |
| Renk: | Gümüş |
DYJ28-B01 Yeni nesil endüstriyel profilli yalın boru bağlayıcısı
| Ürün Adı: | Alüminyum yalın boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı ADC12 |
| Renk: | Gümüş |
ISO9001 Standardı ile Siyah Çelik Esnek Yalın Tüp PE Kaplı OD 28mm
| Malzeme: | CPE + SPCC-HR |
|---|---|
| Ürün adı: | pe kaplı esnek kaizen tüpü Çelik yalın boru |
| Renk: | siyah |
SPHC 2.3mm Kalınlık Siyah Çelik Boru Ek Parçaları Yalın Borunun Elektroforetik Bağlantısı HJ-06
| renk: | Siyah |
|---|---|
| stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
HJ-5 Elektrolizle Dik Açılı Yalın Tüp Konnektörü Raf Yatay Bağlantısı İçin Dört Uçlu
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
Hot-Selling DY28-02B Aluminum Pipe with T-shaped Combination Alloy Aluminum Lean Tube
| İsim: | DY28-02B T Şekilli Kombinasyonlu Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 g/m |
Hot Sale DY28-06A Duplex General Aluminum Alloy Lean Tubes Metal Pipe
| İsim: | DY28-06A Dubleks Genel Alüminyum Alaşımlı Yalın Borular |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 750 g/m |
Yuvarlak Yalın Boru Bağlayıcı Elektroforez Çapraz
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |

