Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ metal lean pipe joint ] eşleşme 173 Ürünler.
Fabrika Doğrudan Satış Hj-9 Krom Kaplamalı Boru Bağlantı Elemanı / Boru Eklem / 28mm Boru İçin Metal Kelepçe
| Ürün adı: | Sıvı boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | SPHC |
| Ağırlık: | 135g |
DIYA Supply Metal Joints D28 Chrom Plated Lean Pipe Connector Hardware Fittings Inch Measurement System (DİYA) Metal eklemler D28 kromlu ince boru bağlayıcıları donanım armatürleri inç ölçüm sistemi
| Ürün adı: | Sıvı boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | SPHC |
| Ağırlık: | 135g |
Chrome İnce Boru Konnektörü ESD Boru Eklem İnce Sistem Aksesuarları Tezgah ve El Arabası için
| Ürün adı: | Sıvı boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | SPHC |
| Ağırlık: | 300g |
DYJ28-A01 Çeşitli eklemler dış tip kum püskürtme metal boru eklemleri
| Ürün Adı: | Alüminyum yalın boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı ADC12 |
| Renk: | Gümüş |
HJ-5 Yalın boru takımı dönüşüm lojistik dirseği raf yalın boru bağlantısı metal malzeme raf eklemleri
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Şekli: | Eşit |
| Garanti: | 1 yıl |
Üretici PE kaplı boru paslanmaz çelik dikişsiz 28mm yalın boru
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Şekli: | Yuvarlak Boru |
| Baş kodu: | yuvarlak |
PE / ABS kaplı metal boru boru için boru eklem sistemi raf sistemi çalışma tezgahı topla el arabası topla kullan
| Malzeme: | Çelik+PE/ABS+Sıcak tutkal |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yalın boru |
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |
HJ-5 Elektrolizle Dik Açılı Yalın Tüp Konnektörü Raf Yatay Bağlantısı İçin Dört Uçlu
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
Yüksek Kaliteli Siyah Metal Eklem ve Boru Bağlayıcısı OD 28mm Yalın / Kaplı Boru için
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Şekli: | Dikdörtgen |
| Bağlantı: | Kaynak |

