Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ oem lean pipe ] eşleşme 319 Ürünler.
Castor Boru Kelepçe Klipsi Metal Malzeme Bağlı / Kaynaklı Sağlam Tasarım
| Uygulama: | boru klipsi ve kelepçe |
|---|---|
| Malzeme: | Metal veya plastik |
| Boyutu: | çap 28mm yalın boru için |
Castor Çelik Boru Kelepçeleri, Çelik Boru Ekstrüzyonlu Boru Parantez Kelepçeleri
| Uygulama: | boru klipsi ve kelepçe |
|---|---|
| Malzeme: | Metal veya plastik |
| Boyutu: | çap 28mm yalın boru için |
Endüstriyel Bağlantı Metal Boru Klipsleri, Metal Boru Kelepçesi Kolay Kolay Açık
| Uygulama: | boru klipsi ve kelepçe |
|---|---|
| Malzeme: | Metal veya plastik |
| Boyutu: | çap 28mm yalın boru için |
Bağlı / Kaynaklı Boru Kelepçe Klipsi Parlak Yüzey Pas önleyici Uzun Hizmet ömrü
| Uygulama: | boru klipsi ve kelepçe |
|---|---|
| Malzeme: | Metal veya plastik |
| Boyutu: | çap 28mm yalın boru için |
310 304 Paslanmaz Çelik Kaynaklı Dikişsiz Yalın Boru 28mm Çap Yuvarlak Kesit
| Yüzey: | PE kaplı |
|---|---|
| teknik: | Soğuk Haddelenmiş |
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
Çap 28mm Pe Kaplı Boru Geri Dönüşümü Atölye için Basit Montaj
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
Ağır Hizmet Tipi Naylon 4 Inch Döner Tekerler Yalın Boru Ekipmanları İçin Basit Tasarım
| Malzeme: | Poliüretan, Naylon |
|---|---|
| Boyutu: | 2-5 inç |
| Ağır hizmet: | Ağır hizmet |
Anti Rust Pe Kaplı Çelik Boru Özel Boyut 0.8 - 2.0mm Kalınlık Fildişi Rengi
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Profesyonel Soğuk Haddelenmiş ESD Borusu Çok Renkli Anti Statik Uzun Hizmet ömrü
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
GB Standartlı Lojistik Plastik Kaplı Boru Çelik / Demir Malzemesi
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |

