Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ pipe rack lean tube connector ] eşleşme 364 Ürünler.
Anodizing OD19mm Alüminyum Boruları, Bütçe Boru Rack Sistemi
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
28mm Korozyona Dayanıklı Alüminyum Ters Engelleyici, Lean Boru Tamir Kelepçesi Üzerine Kolay Montaj İçin
| Teknik: | döküm |
|---|---|
| Kafa Kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
En iyi Satış Yüksek Kalite Özel Alüminyum Sıkı Tüp Eklemesi
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Garanti: | 1 yıl |
DYJ43-B07 Toptan Alüminyum Boru ve Aksesuarları, 180° sabit iç mafsal Alüminyum Genleşme Eklem Yerleri
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Kafa Kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
Alüminyum Lean Tube'a kolay yükleme için 28mm korozyona dayanıklı oluk yuvarlak kaydırıcı
| Teknik: | döküm |
|---|---|
| Kafa Kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
Metal Yalın Boru Bağlantı Parçası, Soğuk Kaynaklı Boru Destek Kelepçesi Paslanmaz
| Uygulama: | boru klipsi ve kelepçe |
|---|---|
| Malzeme: | Metal veya plastik |
| Boyutu: | çap 28mm yalın boru için |
19mm İnce Alüminyum Alaşımlı Lean Boru DY19-01A Karakuri Alüminyum Lean Tüp Kaizen Raf
| isim: | DY19-01A Genel Çerçeve |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey işleme: | kumlama, mat |
310 304 Paslanmaz Çelik Kaynaklı Dikişsiz Yalın Boru 28mm Çap Yuvarlak Kesit
| Yüzey: | PE kaplı |
|---|---|
| teknik: | Soğuk Haddelenmiş |
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
28 mm boru raf sisteminin haç şeklindeki yapısı için yalın boru montaj bağlantısı
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Şekli: | Eşit |
| Baş kodu: | Altıgen |
DY-17 İnce Boru Kaydırmalı Düşük Konnektör
| Malzeme: | CS |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yağsız boru slayt düşük konektör |
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |

