Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ round lean pipe ] eşleşme 400 Ürünler.
Soğuk olarak yuvarlanmış çelik ince boru çelik ince boru PE / ABS kaplı boru
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot melt glue |
|---|---|
| Peoduct name: | Lean pipe |
| Application: | Industry |
ISO9001 Standardı ile Siyah Çelik Esnek Yalın Tüp PE Kaplı OD 28mm
| Malzeme: | CPE + SPCC-HR |
|---|---|
| Ürün adı: | pe kaplı esnek kaizen tüpü Çelik yalın boru |
| Renk: | siyah |
Anti Statik Yalın Boru Yuvarlak Şekil 1000kg Yalın Depo Rafları için Yük Kapasitesi
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Yuvarlak Yalın Anti Statik Boru, Güzel Görünüşlü Plastik Kaplı Boru
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
DYE43-09 OD43mm Yalın boru aksesuarı Yalın boru ucu kapağı Alüminyum yuvarlak boru metal fiş
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| kafa kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | kadın ve erkek |
HJ-5 Elektrolizle Dik Açılı Yalın Tüp Konnektörü Raf Yatay Bağlantısı İçin Dört Uçlu
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
Worshop Rack Yalın Boru Yuvarlak Şekil 28mm Çap ISO9001 Sertifikası Yalın
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
DYJ28-A01 OD28 Alüminyum Yalın Tüp Profili Bağlayıcı Tüp Endüstriyel Aksesuar
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
DYJ28-A10 28mm Alüminyum Yalın Tüp Bileşiği Yüksek Hassasiyet Alüminyum Alaşım Paralel Sabit Bileşik
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
OD 19mm Anodizing Aluminium Lean Tube Pipe for Lean Racking System Üretim hattı Karakuri
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |

