Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ round lean tube ] eşleşme 341 Ürünler.
Yalın Raf / İş İstasyonu İçin Soğuk Haddelenmiş Kaplamalı Yalın Tüp 4M Standart Uzunluk
| Bölüm şekli: | Yuvarlak |
|---|---|
| Uygulama: | Yapı boru |
| Tekniği: | Haddelenmiş Soğuk |
Yuvarlak Yalın Anti Statik Boru Stabil Yapı Taşıma Ekipmanı için Kolay Kurulum
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Atölye Meclisi İçin Soğuk Haddelenmiş 28mm Çap Kaplamalı Pe Yalın Tüp Yapısal Boru
| Bölüm şekli: | Yuvarlak |
|---|---|
| Uygulama: | Yapı boru |
| Tekniği: | Haddelenmiş Soğuk |
DYE28-L37D China Aluminum Lean Pipe Sliding Fitting Fasteners OD28 Tube Joint Steel Pipe Sleeve
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| kafa kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | kadın ve erkek |
Sanayi 4M / 6M Uzunluk için 28 Mm Yuvarlak Şekil Metal Yalın Tüp Gümüş Renk
| Renk: | metal renk |
|---|---|
| Malzeme: | paslanmaz çelik sus201 / 304 |
| Çapı: | 28mm |
Tote Cart Lean Tube Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik PE Lojistik İçin Kaplamalı
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
HJ-14 Kromlama Plating yuvarlak metal boru eklemleri / bağlantılar / boru bağlantısı 3 Yolu Lean Pipe Sistemi Montaj hattı
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Şekil: | Eşit |
| kafa kodu: | Altıgen |
Montaj Rafları için ABS 28mm Esnek Yalın Kaplamalı Boru
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Bölüm Şekli: | Yuvarlak |
| Dış çap: | 28 mm |
3 inç yalın boru rotorları genişleme evrensel tekerlek bileşik tel çubuk yuvarlak boru çubuk fren tekeri
| Menşe yeri: | ZheJiang, Çin |
|---|---|
| Pazarlama Türü: | Yeni Ürün 2025 |
| Durum: | Yeni |
DY-04 Büyük Kauçuk Ayak (Boru Tipi İnce Borular İçin)
| Malzeme: | Kauçuk + Metal |
|---|---|
| Ürün Adı: | Büyük Kauçuk Ayak |
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |

