Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ sheet metal joints ] eşleşme 71 Ürünler.
Metal Galvinized Rulo Parça Donanım Kayar Raylı Rulo Birleştirme Hafif
| makaralı palet: | kayar ray makarası sistemi için |
|---|---|
| Malzeme: | metal parça ve PU rulo |
| Boyutu: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Endüstriyel Metal Kayar Raylı Donanım Isıya Dayanıklı Montaj Hattı için
| makaralı palet: | kayar ray makarası sistemi için |
|---|---|
| Malzeme: | metal parça ve PU rulo |
| Boyutu: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Boru Ortak Sistem Sürme Parça Donanım Rulo Parça Ortak 40 * 50 * 16mm
| Malzeme: | Soğuk haddelenmiş çelik |
|---|---|
| Renk: | Mavi beyaz |
| Boyutu: | 40 * 50 * 16 mm |
Endüstriyel Metal Boru Eklemleri Soğuk Rulo Çelik, Alüminyum Rulo Parça İçin
| Malzeme: | Soğuk haddelenmiş çelik |
|---|---|
| Renk: | Mavi beyaz |
| Boyutu: | 41 * 40 * 35mm |
Sonu Ortak Rulo Parça Donanım Soğuk Haddelenmiş Çelik Malzeme Galvanizli Yüzey İşlemi
| Malzeme: | Soğuk haddelenmiş çelik |
|---|---|
| Renk: | Mavi beyaz |
| Boyutu: | 60 * 50 * 12 mm |
2040D Factory Supplier Fixed Lean Pipe Storage Sheet Metal Roller Track Joint
| Place of Origin: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Marketing Type: | New Product 2025 |
| Condition: | New |
2040E Connector Sheet Metal Palcom Roller Sliding Track Joint for Pipe Rack System
| Place of Origin: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Marketing Type: | New Product 2025 |
| Condition: | New |
Ortak Boru Sistemi için Zin Kaplama Metal Rulo Parça Donanım Montaj Braketi
| Malzeme: | Soğuk haddelenmiş çelik |
|---|---|
| Renk: | Mavi beyaz |
| Boyutu: | 44 * 50 * 35mm |
Montaj Hattı Merdane Parçası Donanımı Renkli Metal Merdane Parçası Konektörü
| makaralı parça: | Yürüyüş makarası |
|---|---|
| PU Malzeme: | çalışma masası için |
| montaj hattı: | renkli rulo sistemi |
DY04 Hattı Sürgülü Parça Donanım Rulo Parça Bağlantısı / Parçaları Birleştirin
| makara izi: | kayan parça silindiri sistemi için |
|---|---|
| Malzeme: | metal parça ve PU rulo |
| Boyutu: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |

