Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ sliding flow roller track ] eşleşme 75 Ürünler.
2040E Connector Sheet Metal Palcom Roller Sliding Track Joint for Pipe Rack System
| Place of Origin: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Marketing Type: | New Product 2025 |
| Condition: | New |
Boru Ortak Sistem Sürme Parça Donanım Rulo Parça Ortak 40 * 50 * 16mm
| Malzeme: | Soğuk haddelenmiş çelik |
|---|---|
| Renk: | Mavi beyaz |
| Boyutu: | 40 * 50 * 16 mm |
Raf Sistemi Sürgülü Parça Donanım / Rulo Parça Sac Konnektörler
| Malzeme: | Soğuk haddelenmiş çelik |
|---|---|
| Renk: | Mavi beyaz |
| Boyutu: | 40 * 50 * 16 mm |
Boru Akış Rafı 1140g / M Ağırlık İçin Dayanıklı Düz ABS / PP Makaralı Parça Sistemi
| Malzeme: | 6005T6 + PP |
|---|---|
| Standart uzunluğu: | 4000mm |
| Ağırlık: | 1140 gramını / m |
Galvanizli sac konnektörler, paslanmaz çelik raylar
| makaralı palet: | kayar ray makarası sistemi için |
|---|---|
| Malzeme: | metal parça ve PU rulo |
| Boyutu: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Kayıcı Merdane Parça Donanımı 4135/3022 Ebat Uzatma Türü ISO9001 Sertifikası
| makaralı palet: | kayar ray makarası sistemi için |
|---|---|
| Malzeme: | metal parça ve PU rulo |
| Boyutu: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Endüstriyel Metal Kayar Raylı Donanım Isıya Dayanıklı Montaj Hattı için
| makaralı palet: | kayar ray makarası sistemi için |
|---|---|
| Malzeme: | metal parça ve PU rulo |
| Boyutu: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Montaj Hattı Galvaniz Skate Tekerlek Konveyör Rayları Korozyona Karşı
| makaralı palet: | sürgülü palet makarası sistemi için palet makarası |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri: | kartonları |
| Yetenek temini: | Haftada 100000 metre |
Galvinleştirilmiş Derzler Rulo İzleme Donanımı Endüstriyel Depolama İçin Özel Boyut
| makaralı palet: | kayar ray makarası sistemi için |
|---|---|
| Malzeme: | metal parça ve PU rulo |
| Boyutu: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Alaşımlı Rulo Demiri Donanımı 4 Metre Uzunluğu Anti-Corrosion Montaj Hattı için
| makaralı palet: | kayar ray makarası sistemi için |
|---|---|
| Malzeme: | metal parça ve PU rulo |
| Boyutu: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |

