Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ tube connectors for lean pipe ] eşleşme 413 Ürünler.
Profil tüp 28mm 43mm Alüminyum Alaşım Yalın boru Alüminyum Yalın borular sistemi için
| Ürün Adı: | Alüminyum alaşımlı yalın boru |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
| Boyut: | 28mm |
Anti-statik çalışma masası Fabrika ürün montajı için kolay Montaj ince boru tüpü
| Özellik: | ESD Koruması |
|---|---|
| Kullanımı: | Sanayi |
| Menşe yeri: | Çin |
DIYA Supply Metal Joints D28 Chrom Plated Lean Pipe Connector Hardware Fittings Inch Measurement System (DİYA) Metal eklemler D28 kromlu ince boru bağlayıcıları donanım armatürleri inç ölçüm sistemi
| Ürün adı: | Sıvı boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | SPHC |
| Ağırlık: | 135g |
Plastik OD28mm Sıkı Tüp Arabası ve Çerçeve için Güçlü Sertlik Çarpışma Direnci ve Kullanım Direnci ile Sıkı Tüp Bölücü
| Malzeme: | Plastik |
|---|---|
| Marka adı: | Diya |
| Ürün Adı: | yalın boru ayırıcı |
DY-18 kenarı korumalı HJ-2 konnektörü
| Malzeme: | CS |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yağsız boru slayt düşük konektör |
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |
H-2 İnce Boru Konnektörü 2.3mm Eklem Krom Kaplama
| Ürün adı: | Sıvı boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | SPHC |
| Kalınlık: | 2,3 mm |
H-4 Krom Kaplama İnce Boru Konnektörü / Boru Eklem / İnce Boru Bağlantı Elemanları
| Ürün adı: | Sıvı boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | SPHC |
| Kalınlık: | 2,3 mm |
28mm boru raf sistemi için kolay monte edilen yalın boru tüp birleşimi
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | Altıgen |
| Menşe yeri: | ZheJiang, Çin |
H-3 İnce Boru Konnektörü 2.3mm SPHC Siyah Elektroforez İnce Boru Eklem
| Ürün adı: | Sıvı boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | SPHC |
| Kalınlık: | 2,3 mm |
OD 28mm Connector Flexible Pipe Lean Tube ile ince boru
| Malzeme: | Çelik+PE/ABS+Sıcak tutkal |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yalın boru |
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |

