• Ningbo Diya Industrial Equipment Co., Ltd.
  Huawei Telekom
  Evet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi.
 • Ningbo Diya Industrial Equipment Co., Ltd.
  Geely Motors
  Güzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite.
 • Ningbo Diya Industrial Equipment Co., Ltd.
  Thinh-Vietnam
  Merhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
İlgili kişi : Xavier Wu
Telefon numarası : 86-15757861864
Naber : +8615757861864

Taşınan Ürünler İçin Push Cart Tramvay 130mm Yükseklik İçin Naylon Endüstriyel Teker Jantları

Menşe yeri Çin
Marka adı Diya
Sertifika ISO9001
Model numarası serisi
Min sipariş miktarı 100 setleri
Fiyat negotiable
Ambalaj bilgileri kartonları
Teslim süresi 5-20 gün arası
Yetenek temini 100000 set bir ay
Ürün ayrıntıları
Malzeme Poliüretan, Boyutu 2-5 inç
Ağır hizmet Ağır hizmet Renk sarı, siyah, kırmızı, beyaz
Stil yönlü, evrensel, frenli veya aletsiz
Vurgulamak

anti statik kaster tekerlekler

,

poliüretan tekerlekler

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Ağır Hizmet Tipi Anti Statik Teker Tipi Tekerlek, Lojistik Ekipman ve Boru Tote Cart için Uygulandı

hizmetlerimiz

1. Gerekirse satış sonrası servis yapmak için profesyonel mühendisimiz var.

2. Gerektiğinde yerel servisimiz yerel temsilcimiz tarafından yapılacaktır.

3. OEM memnuniyetle karşılanır veya müşteri isteği doğrultusunda tasarım yapar.

Anti Statik Düz Baskılar

amaç:

zayıf boru teçhizatı ve logisti için
Paketleme

paketleme Detayları

Lojistik Ekipman ve Boru Tote Sepeti için Uygulanan Anti Statik Düz Tekerler

Teslimat süresi

Yalın boru donanımları montaj plakası için 15 günlük evrensel dökme

Birçok kişi bir tekerin ne olduğunu bilmeyebilir, ancak gördüklerinde basitçe tekerlek olarak tanımlayabilirler.

Ve yanılıyorlardı!

Belli bir ürünü ararken ne istediğini bilmek çok özel olmalı. Ve ürünün doğru adını bilmek anahtardır. Bu nedenle, bir tekerleğin ve tekerleğin arasındaki farkın tam olarak ne olduğunu tanımlamamıza izin verelim.

Tekerlek

Hepimiz tekerleği biliyoruz. Yuvarlak bir cisim olup, merkezde herhangi bir amaç için çalışabilmesi için bir mili olarak kullanılacak bir delik olacak ve her şey olabilir. Ayrıca, bir arabadaki tekerleklere benzer şekilde, bir aks üzerinde dönen dairesel bir disk olarak tanımlayabiliriz. Tekerlek aslında mekanik olarak kullanılır.

Tekerleğin icadı yaşadığımız yolu değiştirdi. Sanayi devriminde, daha fazla mal üreten otomasyon süreçlerine katkıda bulunarak imalat sanayiini daha güçlü hale getiren önemli bir rol oynadı. Tekerleğin icadı ve Smithsonian web sitesinde ne kadar ilerlediğini öğrenebilirsiniz. Bununla birlikte, bir tekerlek ve bir tekerlek arasındaki farkı sorguluyorsanız, tekerleğe ve sizin için ne yapabileceğinden daha fazla ilgileniyorsanız ihtimal vardır.

Caster

Bir tekerlekli gerçekten bir tekerlektür - bunun etrafından geçmenin bir yolu yoktur, ancak ... dönen bir tahtanın üzerindeki bir tekerlektir. Normal tekerlekten ayıran şey budur. Dolayısıyla, sandalyenizin veya arabanızın altındaki "tekerlek" yerine geçmek istediğinizde, arama motorunuzda "teker" yazmayı unutmayın; tuğla ve harç deposuna gidiyorsanız satışlarınızı sorun. tekerleği değil tekerleği birleştirin. Kendinize çok zaman kazandıracaksınız.

Tekerlekler bir nesneye monte edilir, böylece taşıması daha kolaydır. Tekerleklerin iki farklı stilde olduğunu göreceksiniz: Düz bir yüzeye sahip olan bu türden başka bir düz yüzey ona karşı boşaltılabilir veya düz yüzey olmadan nesneye kilitlenebilir.

Bunlar stil. Ancak tekerlekler iki kategoriye ayrılabilir:

Döner tekerler

Döndürme tekeri, tekerleğin tekerleğinin yükü çekerken 360 derece döndürebileceği şekilde tasarlanmıştır. Bu özellik, ağır yükleri taşımak ve dar köşeleri bir depoda açmak için çok daha kolay hale getiriyor. Malzeme taşıma araçlarının ve tekerlerin güneydoğudaki en büyük ihracatçısı Douglas Equipment'ın stokta bulunduğu döner tekerleklerin tipine birkaç örnek:

Genel görevli tekerlekler

Bu kasterin çinko kaplaması vardır ve RoHS uyumludur. Ayrıca yumuşak bir dönme hareketi için nikel kaplı bir krallık da vardır. Bu teker malzeme malzeme taşıma ekipmanları, endüstriyel ekipmanlar ve hareketli mobilyalar için kullanılmıştır. Kasterin dış kısmı nikel kaplamalı iken, gerçek tekerleğin üzerinde ne tür bir malzeme istediğini seçme seçeneğine sahipsiniz.

General Duty Swivel Modeli için tekerlek seçenekleriniz:

 • Yumuşak silgi
 • Poliolefin
 • Sert Kauçuk
 • Çelik

General Duty tekerleklerinin tümü 13/16 "diş genişliğine sahiptir ve dönme yarıçapı, tekerin boyutuna bağlıdır. Çevirme tekerleğin boyutuna göre artacaktır. Tekerlek çapı 2 ", 2½", 3 "ve 4" olabilir. Her bir tekerleğin taşıyabileceği yük, 80 - 120 lbs arasında değişir. ve elbette tekerlek ne kadar büyükse, o kadar fazla ağırlık taşıyabilir.

Diğer tekerlekler, Bilyalı Rulman ve Kalıpsızdır. Bunları Douglas Equipment web sitesinde görebilirsiniz.

Sert Kasterler

Muhtemelen Rijit Caster'ın sadece ileri geri hareket edebileceğini tahmin edebilirsiniz. Küçük bir kas ile, bu tekerlekleri istediğiniz yönde döndürebilirsiniz, ancak dönme seçeneği kadar zahmetsizce olmayacak.

Regent Rijit Üst Tabakalı Model

Bu dökümcünün çinko kaplaması da var. Dişli bir sap üzerinde sekizgen pul bulunan çift bilyalı yatak rayları vardır. Bu özel modeli o kadar özel kılan şey, aşınmayı ve direnci artırmak için ısıyla işlemden geçirilmiş oluklara sahip olmasıdır. Aynı zamanda RoHS uyumludur. Çok manevra kabiliyeti olmadığı için bu teker tıbbi ekipman, çok fazla nakliye gerektirmeyen arabalar ve kurumsal ekipman için idealdir.

Ürün Detayları