Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ 28mm aluminum pipe joint ] eşleşme 170 Ürünler.
HJ-13 Kelepçe Eklem Modüler Yapı Kaplamalı Boru Bağlantı Parçası 28mm Yalın Boru Raf Sistemi için Metal Konnektör
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Şekil: | Eşit |
| kafa kodu: | Altıgen |
Kaymaz Metal Ayak ve Vidalı Teker Takmak İçin 28mm Yalın Boru Konnektörü
| Ürün adı: | ayak tabanı |
|---|---|
| anahtar kelime: | Tek parça sabit ayak |
| Malzeme: | PP |
28mm yuvarlak / kare yalın tüp alüminyum alaşım yalın boru eklem otomatik montaj sistemi
| Kesit şekli: | Yuvarlak |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi: | kromlama |
| Dayanıklılık: | ±1% |
DY11 Endüstriyel OD 28mm Silindirik Profil Alüminyum Yalın boru / Atölye için Tüp
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Kalınlığı: | 1.7mm |
Yalıtımlı Boru ile Beyaz Endüstriyel Boru Rafı, Atölye Boru Depolama Sistemleri
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Çapı: | 28mm |
| Malzeme: | yağsız boru, makaralı yol |
PE Kaplı FIFO Depolama Raf Sarı Yalın Boru Ağır Palet Rulo Raf
| Renk: | Sarı |
|---|---|
| Çapı: | 28mm |
| Malzeme: | yağsız boru, makaralı yol |
HJ-6 Black Lean Pipe Metal Joint for Pipe Light Weight Racking (HJ-6 Siyah Yalın boru metal eklemleri boru hafif ağırlıklı raflar için)
| Video Çıkış denetimi: | Verilmiştir |
|---|---|
| Makine Test Raporu: | Verilmiştir |
| Pazarlama Türü: | Yeni ürün 2024 |
Yüksek Kaliteli Sıvı Tüp Bağlantısı Metal Tüp Eklemleri Rack Sistemi İçin
| Teknikler: | elektrolizle |
|---|---|
| Şekli: | yuvarlak |
| Menşe yeri: | ZheJiang, Çin |
HJ-5 Yalın boru takımı dönüşüm lojistik dirseği raf yalın boru bağlantısı metal malzeme raf eklemleri
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Şekli: | Eşit |
| Garanti: | 1 yıl |
Metal boru bağlayıcıları Sıvı boru için yapısal boru bağlayıcı
| Ağırlık (kg): | 0.1 |
|---|---|
| Video Çıkış denetimi: | Verilmiştir |
| Makine Test Raporu: | Verilmiştir |

