Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ 28mm lean pipe ] eşleşme 474 Ürünler.
Tutturmak Stil Yalın Tüp Bağlayıcı Demir Ve Metal Malzeme Siyah Renk CE
| renk: | Siyah |
|---|---|
| stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
28mm Korozyona Dayanıklı Alüminyum Ters Engelleyici, Lean Boru Tamir Kelepçesi Üzerine Kolay Montaj İçin
| Teknik: | döküm |
|---|---|
| Kafa Kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
Raf Sistemleri İçin Binder Od28mm Yalın Pe Kaplamalı Çelik Boru
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Bölüm şekli: | yuvarlak |
| Dış çap: | 28mm |
HJ-4 Elektroforez 180 Derece Ortak Yalın Boru Bağlantısı İçin Her İki Uç
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
Ofis Masası Sistemi İçin Kromlu Yalın Boru Bağlayıcı Geri Dönüşümü 28mm Çap
| Renk: | parlak kaplamalı chome |
|---|---|
| Stil: | 2,3,4,5,6 faz |
| Malzeme: | demir ve metal |
Alüminyum Lean Tube'a kolay yükleme için 28mm korozyona dayanıklı oluk yuvarlak kaydırıcı
| Teknik: | döküm |
|---|---|
| Kafa Kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
Yuvarlak Yalın Anti Statik Boru, Güzel Görünüşlü Plastik Kaplı Boru
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Kirlilik Yok Plastik Kaplamalı Çelik Boru Esnek Yapı Parlak Yüzey
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Çeşitli Paslanmaz Çelik Borular için Anti-Rust Yalın Boru Bağlantı Parçası 1.0mm Kalınlık 2 Faz
| Renk: | parlak kaplamalı chome |
|---|---|
| Stil: | 2,3,4,5,6 faz |
| Malzeme: | demir ve metal |
Boru Raf Yalın Boru Bağlayıcı Metal Malzeme 2.0mm Kalınlık Arabası için
| Renk: | parlak kaplamalı chome |
|---|---|
| Stil: | 2,3,4,5,6 faz |
| Malzeme: | demir ve metal |

