Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ 28mm lean pipe ] eşleşme 474 Ürünler.
Depolama Rafları İçin Fasten Stil Yalın Tüp Bağlayıcı Korozyon Direnci
| Renk: | siyah |
|---|---|
| Stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
Elektroforez Yüzeyli Siyah Renkli Boru Raf Ortak / Boru Montaj Sistemi
| Renk: | siyah |
|---|---|
| Stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
Elektroforez Yüzey İşlemli Yüksek Hassasiyetli Yalın Tüp Konektörü
| Renk: | siyah |
|---|---|
| Stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
Elektroforetik Yüzey İşlemli Yüksek Performanslı Yalın Tüp Konektörü
| Renk: | siyah |
|---|---|
| Stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
Kararlı Yapı Plastik Kaplı Çelik Boru 28mm Çap ISO9001 Sertifikası
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı borusu, Bahçe borusu ve dekorasyonu için |
| Çapı: | 28mm |
Yalın Endüstriyel Od 28mm Bej Pe Kaplı Çelik Boru
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Bölüm şekli: | yuvarlak |
| Dış çap: | 28mm |
Pas Önleyici Yalın Boru Bağlantısı/Konnektör Parlak Yüzey Basit Kullanım Uzun Hizmet Ömrü
| renk: | Siyah |
|---|---|
| stil: | fastube |
| Malzeme: | demir ve metal |
1.7mm Kalınlık 4000mm Uzunluk Eloksal Alüminyum Yuvarlak Boru
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Kalınlık: | 1.7mm |
| Yüzey işleme: | Eloksal |
Sağlam Yapı Boru Ekleme Sistemi / Metal Boru Ek Parçaları Uzun Hizmet Ömrü
| Renk: | siyah |
|---|---|
| Stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
Ofis Masası Sistemi için Kalınlık 2.3mm Metal Boru Eklemleri / Boru Raf Eklemi
| Renk: | siyah |
|---|---|
| Stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |

