Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ 28mm lean pipe ] eşleşme 474 Ürünler.
Parlak Yüzeyli Yalın Boru Soğuk Haddelenmiş Çelik Boru Sağlam Uzun Hizmet Ömrü
| Standart: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve Demir |
| Yüzey: | PE plastik kaplı |
Paslanmaz Çelik Boru Eklemleri, Dişi Boru Konektörü Sağlam Tasarım
| Renk: | parlak kaplamalı chome |
|---|---|
| Stil: | 2,3,4,5,6 faz |
| Malzeme: | demir ve metal |
Endüstriyel Atölye Otomatik Üretim Hattı Çalışma Masası Fabrika için 28mm Yalın Tüp Tezgahı
| Adı: | yağsız tüp çalışma masası ve ekipmanları |
|---|---|
| İşlevi: | test ve montaj masası |
| Malzeme: | Yalın Boru |
Soğuk Haddelenmiş PE Plastik Kaplı 1.5mm Yuvarlak Alüminyum Boru GB / T 9711.2-1999
| Standart: | GB, GB / T 9711,2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | PE plastik kaplamalı |
Atölye Yalın Boru ESD Çalışma Masası Temiz Yüzey Aşınma Direnci Eko - Dostu
| Malzeme: | yağsız boru veya alüminyum profil |
|---|---|
| Boyut ve Stil: | müşteri talepleri |
| İşlevi: | çalışma masası veya tezgah |
Fabrika Tedarikleri 28 mm Diametre Lojistik Racking Sistemi için Yalın Tüp
| Malzeme: | q235 |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yalın boru |
| Uygulama: | Workbench/Trolley/Akış Rafı |
Yuvarlak 2.0mm Kalınlık Pe Kaplamalı Yalın Boru Soğuk Çekilmiş
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Bölüm şekli: | yuvarlak |
| Dış çap: | 28mm |
Sanayileşme Deposu T4 Alüminyum Yuvarlak Boru 28mm
| Ürün adı: | Yeni Sanayileşme Alüminyum Alaşımlı Yalın Boru |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Oksidasyon |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
Antistatik Yapıştırma Paneli ile El Aracı Push Cart Yalın Boru Meclisi
| Malzeme: | Yalın Boru |
|---|---|
| Boru çapı: | 28mm |
| borunun incelmesi: | 0.8mm-2.0mm |
Atölye Tablosu İçin Renkli Kaplamalı Yalın Boru Anti Statik Müşteri Boyutu
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı borusu, Bahçe borusu ve dekorasyonu için |
| Çapı: | 28mm |

