Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ 28mm lean pipe ] eşleşme 474 Ürünler.
Metal Geri Dönüşüm Borusu Kelepçe Klipsi Yalın Boru Arabası İçin Uzun Hizmet Ömrü
| Uygulama: | boru klipsi ve kelepçe |
|---|---|
| Malzeme: | Metal veya plastik |
| Boyutu: | çap 28mm yalın boru için |
yuvarlak zayıf tüp
| Bölüm şekli: | Yuvarlak |
|---|---|
| Başvuru: | Workbench/Trolley/Akış Rafı |
| Teknik: | dikişsiz kaynak |
28MM Çap Yalın Tüp Alüminyum Boru Soğuk Haddelenmiş 0.8 - 2.0mm Kalınlık
| Standart: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Techinc: | Soğuk Haddelenmiş |
Fabrika Yalın Ekipman için OD 28mm Galvanizli Çelik Boru 4000mm Uzunluk
| Malzeme: | çelik |
|---|---|
| Ürün adı: | galvanizli çelik boru |
| Boyutu: | OD 28mm |
ADC12 Ortak Düz Yalın Boru Konektörü OD 28mm Kalınlık 1.7mm
| tip: | Düz konektör |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |
28mm Tüp Oksidasyon Patlatma Bağlamak İçin Alüminyum Yalın Boru Konektörü
| tip: | Konektör dış tipi 45 ° |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |
Yüksek Kaliteli Metal Ortak Boru Bileşikleri 28mm Fabrika Boru Sistemi için Boru Bağlantıları
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Şekli: | Azaltma |
| Menşe yeri: | ZheJiang, Çin |
28 mm boru raf sisteminin haç şeklindeki yapısı için yalın boru montaj bağlantısı
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Şekli: | Eşit |
| Baş kodu: | Altıgen |
Endüstriyel Raf İçin SUS Alüminyum Yalın Boru Sanayi Yuvarlak Profil OD 28mm
| Standart: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |
Anti Corrossion Esnek Boru Yalın Boru 28mm Dia SPCC-HR + PE Malzeme
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı boru, Bahçe Boru ve Dekorasyon için |
| Çapı: | 28mm |

